Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Tilki Çorap Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından kız çocukları için erkek çocukları için örebileceğiniz örgü tilki çorap yapılışı hazırladık. Kahveye yakın turuncu, bej rengi, siyah ipler kullanarak örgü çorap modellerini örebilirsiniz. Yabancı örgü modellerinden. Adım adım videoda nasıl örüldüğünü izleyeceğiz. Sonra çocuklarımız için örmeye başlayacağız. Dikişsiz örgü çorap modellerini aynı şekilde örüp farklı figürlere çevirebilirsiniz. Örgü tavşan çorap, örgü baykuş çorap, örgü kurbağa çorap gibi. Sevdiğiniz figürlerle çorabı örebilirsiniz. Örgü tilki çorap yapılışına geçmeden daha önce tilki desenli örgülerimizden bahsedelim.

Çocuklar için tilki desenli eldivenler örebilirsiniz. Atkılar, şapkalar, boyunluklar örebilirsiniz. Mesela örgü tilki parmaksız eldiven yapılışı kolay örgü modellerinden. Düz örgüler örüp üzerine kanaviçe etamin örnekleriyle tilki desenini işlediğimiz bir eldiven. Tilki atkı eldiven yapılışı yine tığla örülen modellerden. Şiş örgü örnekleriyle örülmüş tilki desenli kazağımız var. Tarifine ise örgü tilki kazak yapılışından ulaşabilirsiniz.

Örgü Tilki Çorap Nasıl Örülür?

Şişle dikişsiz şekilde öreceğimiz çok güzel bir çorap. 5 şiş örgü çorap modellerine tilki deseni uygulaması yapıyoruz. El örgü çorap modellerinde tilki desenli çorabı hem kızlar hem erkekler için örebilirsiniz. Yine uzunluğunu ayarlayarak her yaşa göre uyarlayabilirsiniz.

Örgü Tilki Çorap Yapılışı

Çocuklar el örgü çorapları pek giymeyi sevmezler. Sıcak tutan tilki desenli çorabı ise giymeyi çok sevecekler. Sizden bir tane daha isteyecekler. Örgü tilki desenli çorap yapılışı videosunu izleyerek işe koyulabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler