Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dikişsiz Kareli Patik Yapılışı

Patik modellerinden yepyeni harika bir örnek. Dikişsiz kareli patik yapılışı hazırladık. Dikişsiz patik için sevdiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Çok güzel renkli çeyizlik veya günlük kullanım için ideal bir örnek. Kare kare ilerleyerek örüyoruz patiği. Şiş örgü modellerinden haraşo örgü örneği ile ördüğümüz bir patik. Örgü çorap patik yapımı elinizde olan parça ipleri değerlendirmek için müthiş bir örnek. İki şişle patik yapımı anlatımlı olarak videoda yer alıyor. kolay bir model. Daha önce kırkyama battaniye yapılışı paylaşmıştık. Benzer teknikle örülüyor. Sizde kendiniz için hediyelik fikirler için satış için sevdikleriniz için severek örebilirsiniz. Çok seveceğiniz değişik patik modellerinden güzel örneğin detaylarına geçelim.

Yeni İki Şişle Patik Modelleri

Burundan başlayarak kare kare ilerlediğimiz dikişsiz patik örüyoruz. Dikişsiz kareli patik yapılış çok şık bir örnek. çeyizlik patik modelleri olarak kullanabilirsiniz. Düz örgü ile yaptığımız patiği karelere ilmek toplayarak başlıyoruz. Terlik 39 – 40 numara ayak için uyumlu. Kare kare örüldüğü için artık ipler, parça iplerle örülen çok güzel bir patik olacak. Batiğin başlangıcı için şişe 35 ilmek atarak başlayalım. Daha sonra videoda anlatıldığı gibi örmeye başlayalım. Burun kısmını tamamladıktan sonra renk değiştirip yan kısımları örüyoruz. Patik bu şekilde ilerliyor.

 

Dikişsiz Kareli Patik Yapılışı 1

Patik bittiğinde çok güzel görünüyor. Hemen örmek isteyeceğiniz modellerden. Dikişsiz kareli patik yapılışı için hemen detaylara geçelim. İyi seyirler.

Dikişsiz Kareli Patik Yapılışı

 

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler