Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

2 Şişle Patik Yapımı Anlatımlı

2 şişle patik yapımı anlatımlı model tarifi hazırladık. Bu tarz değişik örneklerle örülmüş patik modelleri hazırlamıştık. Örgü patik modellerini büyük erkekler içinde örebilirsiniz. Zincir örgü modeli, burgu örgelerle, 3 lü saç örgü modelleri ile, Y burgu örgü modelleri ve değişik şiş örgü örnekleri ile patiklerinizi örebilirsiniz. İki şişle patik yapımı için beğendiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Patik ipleri, yünlü ipler, akrilik iplerle patikleriniz çok güzel olacaktır. 2 şiş le patik yapımı anlatımlı modeli örmek için hem renk seçeneği hem de ip seçeneği oldukça fazla. Kolay patik çorap yapılışı örneği, modeli ve duruşu ile eşinize, oğlunuza, damadınıza, erkek kardeşlerinize de örebileceğiniz bir örnek. Şiş örgü patikte kullandığımız modeli farklı örgülerinizde de kullanabilirsiniz. El örgü hırka modellerinde mesela. Yelek modellerinde, erkek örgülerinde kullanabilirsiniz. Eşime hırka örmüştüm. Birçok modeli birleştirerek harika bir hırka örmüştüm. Kahve tonlarında fermuarlı bir hırka. Şimdiki konumuz patik. Yeni patik örneklerinin detaylarına geçelim.

Şiş Örgü Patik Modelleri Anlatımlı

Haraşo örgü, güzel bir lastik modeli, önünde ilmek değiştirerek yapılmış sarmallı bir örgü ile örülmüş çok güzel bir patik yapılışı var sırada. 2 şişle patik yapımı anlatımlı model için alize lana gold, alize alpaca royal gibi ipleri kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz markaların iplerini kullanabilirsiniz.

2 Şişle Patik Yapımı Anlatımlı

Patik bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel ve şık. Erkekler için de uygun bir patik. Büyük erkek patik örnekleri ve yapılışı olarak da düşünebilir örebilirsiniz. 2 şişle patik yapımı anlatımlı olarak videoda. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler