Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Örülen Patik Modelleri ve Yapılışları

Kolay patik modellerinde kolay bir örnek ile devam ediyoruz. İki şişle örülen patik modelleri ve yapılışları hazırladık. Haraşo örgü modelle ile yapılmış çok güzel bir örnek. Örgüye yeni başlayanlar da patik modellerini çok rahat bir şekilde örebilirsiniz. Patik modellerinden çeşit çeşit örnekleri örüyor ve günlük hayatta veya çeyizler için örüyor keyifle kullanıyoruz. İki şişle örülen patik modelleri ve yapılışları kenarındaki oyası ile tek incisi ile çok zarif duruyor. Şiş örgü patik modellerinin kenarında bulunan oyaları isterseniz kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz. İki şişle patik nasıl örülür birçok örneği önceki yazılar arasında da bulabilirsiniz. Patikleri ördüğümüzde bazen nasıl süsleme yapsak diye de düşünürüz. Çiçeklerle, incilerle, boncuklarla, broşlarla, ponponlarla süsleriz. Sizlere patiklerinizi nasıl süsleyeceğinizi gösteren güzel bir örnek hazırladık. Yapraklı bir örnek. Patik süslemesi nasıl yapılır inceleyebilir patiklerinizde vaya farklı örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Şiş Örgü Patik Modelleri Anlatımlı

Örgüye yeni başlayanlar, kendine kolay patik örneği arayanlar için süper bir örnek hazırladık.  Çok kolay bir şekilde öreceğiniz bir örnek olacak. Ölçüleri ayarlayarak her ayak numarasına göre örebilirsiniz. Çocuklarınıza da kendinize de örebilirsiniz. Çocuklara renk renk çizgi çizgi örebilirsiniz. Çocuklar renkleri çok seviyorlar. Çocukların sevdiği figürlerle süslemeleri yapabilirsiniz.

İki Şişle Örülen Patik Modelleri ve Yapılışları

Çok güzel görünüyor değil mi. İki şişle örülen patik modelleri ve yapılışlarını izleyerek örebilirsiniz. Tarif videolu. Yabancı örgü modelleri videolarından. Bunu çok söylüyorum belki ama ben dil bilmiyorum. Ellerini takip ederek örüyorum. Sizlerde öyle yapabilirsiniz. Ellerini takip ederek örebilirsiniz. İşte çok beğeneceğiniz kolay bir patik. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler