Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Gelin Patik Modelleri

Harika modelleri, harika fikirler hazırladık. Sırada en beğendiğimiz yeni gelin patik modelleri var. Bu içerik kaçmaz. Mutlaka incelemelisiniz. Krem rengi iple örülmüş veya renkli iple örülmüş çoğunluğu şiş örgü patik modellerinden oluşan en güzel örnekler. Hepsine bayıldım. Tabi renkli iplerle örülmüş örneklerde mevcut. Örgü patik modellerinde, örgü çorap modellerinde sizlere fikir verecek en güzel modelleri derledik. Bu arada unutmadan söyleyeyim güzel bir videoda hazırladık. Şişle örülmüş çeyizlere layık çeyizlik patik modelinden güzel bir örneğin yapılışı. Yaprak desenli ve fıstıklı. Muhteşem. Patik modellerinde daha önce kazaklarda, yeleklerde, hırkalarda kullandığımız örneklerden en güzel patik modellerini örüyoruz. Daha önce anlatımlı olarak örgü patik modelleri anlatımlı örnek uyarlanarak yeni gelin patiklerine çevrilebilir. Dünyanın en kolay patik yapımı çok güzel bir modelde. Angora ipler birkaç kat yapılarak örülebilir. Bunun gibi anlatımlı daha çok patik modeli yapılışı var. Sizde şiş patik modelleri, tığ işi patik modelleri inceleyebilir ajurlu örgü modelleri, popcornlar, fıstıklarla en güzellerini örebilirsiniz.

Yeni Gelin Patik Modelleri ve Yapılışı

Önce dünyanın en güzel yeni gelin patik modellerini inceleyeceğiz. Daha sonra güzel bir videoyla zarif bir patik öreceğiz. Yaprak desenli ve fıstıklı patiği çok beğenecek görür görmez örmeye başlayacaksınız. Krem rengi, pembe, yeşil, gri, sarı gibi renklerle örülmüş harika patikler var. Evet birçoğunda bildiğimiz örnekler kullanılıyor. Önce patiklerimizi inceleyelim.

 

Patiklerimizi inceledik. 2 renkli veya tek renkli olarak da örebilirsiniz. Bacak kısmına fırfırlar ekleyebilirsiniz. Bacak boyunu uzatarak örgü çoraba çevirebilirsiniz. Tercih tamamen sizin. Sıra geldi yapraklı, fıstıklı patiğin yapılışına.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler