Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tabanlı Terlik Yapımı

Arkası bağcıklı el örgüsü terlik modelleri yapılışı hazırladık. Sevdiğiniz renklerde , sevdiğiniz beğendiğiniz boncuk ve dantellerle süsleyebilirsiniz tabanlı terlik yapımını. Anlatım bizden uygulamak sizden. Ev terliği yapımı tüm ayrıntıları ile videoda anlatılmakta. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Taşlı patik yapımı için inciler veya farklı boncuklar da kullanabilirsiniz. Öreceğiniz renge göre renkli boncuklar hazırlayarak patiği süsleyebilirsiniz.

Patik modellerinden en yeni modelleri , günler örnekleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Herkesin örebilmesi için videolu olmasına veya ayrıntılı bir şekilde anlatımının olmasına özen gösteriyoruz. Sizden gelen olumlu yorumlar bizleri çok mutlu ediyor. Ve işimize daha bir azimle, özenle sarılmamızı sağlıyor. Patik modellerinden tunus işi patik yapılışı ve çeşitleri de çok örülüyor. Bizde çeşitlerinden zaman zaman bahsediyoruz. Şiş örgü patik modelleri arayanlar içinde örneklerimiz mevcut. Şiş örgü kolay patik yapımı çok güzel bir model. Saç örgüsü, burgu modelleri gibi istediğiniz örnekleri koyabilirsiniz. Sırada tığ ile yapılmış tabanlı terlik yapımı var.

Tabanlı Terlik Yapımı

Patiği dilerseniz yukarıdaki gibi süsleyebilirsiniz. Şimdi tarif ettiğimiz tabanlı terlik yapımını görelim.

Tabanlı Terlik Yapımı 1

Anlatımlı Tığ İşi Terlik Yapımı

İnci ve dantellerle süsleyebileceğini bir model. Patik ipleri ile örebilirsiniz. Pamuklu iplerle örebilirsiniz.  Beğendiğiniz farklı özelliklerde ipler varsa onları da kullanabilirsiniz. Taban için 2 adet keçe kullanılarak yapabilirsiniz. Daha kalıplı durması için.  Sayıların aynı olmasına dikkat edin. Daha sonra patiği videodaki gibi örmeye başlıyoruz. Ve istediğimiz gibi süslüyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler