Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Büyük Erkek Patik Örnekleri ve Yapılışı

Şiş örgü modellerinden erkekler için güzle bir patik örneği hazırladık. Hep kadınlar için patik modelleri, bebekler için bebek patikleri örnekleri örüyorduk. Bugün eşimize, kardeşimize, babamıza patik öreceğiz. Büyük erkek patik örnekleri ve yapılışını keyifle öreceksiniz. Beğendiğiniz tığ işi örnekler ve şiş örgü örneklerle çok güzel erkek patikleri örebilirsiniz. Alt kısmı için keçe tabanlıklar, deri tabanlıklar kullanabilirsiniz. Beş şiş patik modelleri örebilirsiniz. Kolay patik çorap yapılışı da paylaşmıştık. Beğendiğiniz örnekleri renk değişikliği yaparak erkek patik modelleri olarak örebilirsiniz. Haraşo örgü modelleri, burgu modelleri, pirinç örgü modelleri, düz örgüler ile güzel patikler örebilirsiniz. İplerde çeşitlilik oldukça fazla, renk seçeneği de oldukça fazla. Eşinizin, kardeşinizin babanızın sevdiği renklerle, örneklerle patikler örebilirsiniz. Büyük erkek patikleri ve yapılışı için anlatıma geçelim.

Büyük Erkek Patik Modelleri

Mavi tonlarında güzel bir ip ile uyumlu düğmelerle güzel bir patik örüyoruz. Ayakkabı görüntüsünü andıran şişle örülen bir patik. İki şişle ve beğendiğiniz bir iple patiği videodan takip ederek çok rahat bir şekilde örebilirsiniz. Patik ipleri, yünlü ipler, akrilik ipler kullanabilirsiniz patiği örmek için.

Büyük Erkek Patik Örnekleri ve Yapılışı 2

Büyük erkek patik örnekleri ve yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel ve şık değil mi. Damat bohçalarına da örebilirsiniz patiği. Renkli örgüler olarak da düşünüp örebilirsiniz. Çok güzel duracaktır. Siyah beyaz, gri sarı gibi renk uyumları ile örülebilir.

Patikleri düz öreceğiniz gibi şiş örgü örneklerinden beğendiklerinizi de kullanabilirsiniz. Tıpkı aşağıdaki modelde olduğu gibi.

Büyük Erkek Patik Örnekleri ve Yapılışı

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler