Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Patik Çorap Yapılışı

Sırada patik modellerinden videolu anlatımla güzel bir kolay patik çorap yapılışı var. Her renkle öreceğiniz ve severek kullanacağınız bir tarif. Soğuklar artık kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Bizde soğuk günlerde ayaklarımızı sıcacık tutacak patik tarifi hazırladık. Şiş örgü modelleri ile ördüğümüz patik modeli kolay örneklerden. Patiğimizde haraşo örgü modeli, burgu modellerinden bir çeşit, 2 düz 2 ters lastik modeli gibi örgü tekniklerini kullanıyoruz. Sizde beğendiğiniz şiş örgü tekniklerinden modeller kullanabilirsiniz. 3 lü saç örgü modeli de güzel duracaktır. Y burgu örgü modeli de kullanılabilir. Zincir örgü modelleri kullanılabilir. Şiş ile birçok anlatımlı model var. Ajurlu örgü modellerini de kullanarak patiğe uygulayabilirsiniz. Kolay patik çorap yapımı detayları videoda. Şimdi anlatımlı patik modellerinden birkaç örneğe değinelim.

Her çeyizde patik örnekleri mutlaka olur. En güzel modeller aranır evlenecek kızlar için erkekler için örülür. Gelinlere, damatlara en güzel patik modelleri örülür. Sizlere çeyizlerinizde de örüp kullanabileceğiniz kolay patik çorap yapılışı hazırladık. Tarifine geçmeden önce 2 modele değinelim. İki şişle patik misinalı şişler kullanarak örebilirsiniz. Şiş örgü patik modellerinde illa misinalı şişler kullanmak zorunda değilsiniz. Ben onlara alıştığım için daha kolay geliyor.

Çorap Patik Nasıl Örülür?

Kolay patik çorap yapılışı hazırladık. Yabancı örgü modellerinden. Benim gibi ellerini takip ederek örebilirsiniz. Örgünün dili hep aynı. Aynı şekilde düz aynı şekilde ters örülüyor. Modeller aynı şekilde kuruluyor. Videoda modeli çıkartırken eğer aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz.

Kolay Patik Çorap Yapılışı 1

Kolay Patik Çorap Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Rengi de muhteşem olmuş. Şimdi kolay patik çorap yapılışı nasıl örülüyor izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler