Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Kalan İplerden Patik Nasıl Yapılır?

Artık ipleri değerlendirme projesi hazırladık. Renk renk çizgili patik örüyoruz. Evde kalan iplerden patik nasıl yapılır birazdan izleyeceğiz. En güzel patikleri öreceğiz. Beğendiğimiz tığ işi örneklerle, şiş örgü örneklerle renk renk patikler öreceğiz. Patik modellerinde beğendiğimiz örnekleri kullanabiliriz. Kışın soğuk havalarda en çok kullandığımız aksesuarlardan biri örgü patik modelleri. Patikler ayaklarımızı sıcacık tutar. En güzel ipleri ayarlarız, en güzel renkleri seçeriz, en güzel örnekleri beğenir patikleri örmeye başlarız. Az sonra paylaşacağımız örnek her yaşa göre örülebilecek örneklerden. Taban ölçüsüne, ayak ölçüsüne uygun olarak örebiliriz. Günlük kullanım için veya çeyizlik örgü patik modelleri için çok anlatım paylaştık. Mesela incili patik yapılışı çok hoş bir örnek. Zarif tığ işi örneklerden. Tığ patik modellerinden. Anlatımlı örgü patik yapılışı ilk paylaştığımız andan itibaren çok sevildi. Çok beğenildi. Hala örülmeye devam ediyor. Babet patik modellerini sizde dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Sıra geldi evde kalan iplerden patik nasıl yapılır öğrenelim.

Örgü Patik Yapılışı

Elimde parça iplerim var onlarla ne yapabilirim gibi çok düşünüyoruz. Artık iplerden battaniye modeli, artık iplerden paspas modeli çok ördük. Şimdi ise patik öreceğiz. Renkli iplerimizi değerlendireceğiz. Kendimiz için çok şık patikler öreceğiz. Erkeler için patikler örebiliriz. Kışın onların ayakları da üşümesin. Patik için 3,5 mm şiş kullanılmış. 36 numara ayak için uyumlu.

Evde Kalan İplerden Patik Nasıl Yapılır?

Rengarenk çok güzel görünüyor. Eğer hazırsanız elimizde parça iplerle veya yeni iplerle patiğimizi örebiliriz. Şimdi detaylarıyla evde kalan iplerden patik nasıl örülür izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler