Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Çorap Yapılışı Anlatımlı

Örgü çorap yapılışı anlatımlı bir video hazırladık. Daha önce örgü kazak modellerinde, örgü yelek modellerinde gördüğümüz örnekleri çoraplara uyarlıyoruz. Ve ortaya muhteşem bir model çıkıyor. Aynı örneğin 2 farklı renkle örülmüş halini göreceğiz. Ben sarı renge bayıldım. Çok güzel olmuş. Sizce nasıl olmuş. Beyaz renkle krem renkle örüldüğünde de çok güzel durur. Çeyizlik örgü modelleri olarak da çorapları örebilirsiniz.

Patik modellerinin ön yüzlerini gerektiğinde inciler ve boncuklarla süsleyebilirsiniz. Kristal taşlar dikebilirsiniz. Çeyizlik örgü patiklere taşlar, inciler çok yakışacaktır. Yeni gelinlere çok yakışacak. Farklı patikler, çoraplar örmek isterseniz yaprak desenli patik yapılışına da göz atabilirsiniz. Yada tığ işi patik modellerinden tığla patik yapımı anlatımlı modele göz gezdirebilirsiniz. Çok hoş örmesi kolay modellerden. Şimdi yeni çorabımızın anlatımına geçiyoruz.

Yeni Örgü Çorap Yapılışı

Şemalı anlatımı ve videolu anlatımıyla çok güzel bir çorabın yapılışını hazırladık. Dikişsiz çorap modellerini çok beğenecek ve aynı sayılarda farklı örnekleri kullanarak da örmek isteyeceksiniz. Aynı modeli birçok renkte örerek kışın soğuk günlerinde giyecek ayaklarınızı sıcacık tutacaksınız.

Örgü çorap yapılışı anlatımlı modelin şeması yukarıdaki gibi. Aynı zamanda bu örneği farklı örgülerinizde de kullanabilirsiniz.

Örgü Çorap Yapılışı Anlatımlı 1

Şemadan sonra şimdi çoraplara göz atalım. Sarı ve bej tonlarında örülmüş bir çorap. Her iki renk de harika. Eğer sizde örmek isterseniz hemen altta bulunan videoya geçebilirsiniz. İyi seyirler.

Örgü Çorap Yapılışı Anlatımlı 2

Örgü Çorap Yapılışı Anlatımlı 3

Örgü Çorap Yapılışı Anlatımlı

Kaynak : https://postila.ru/post/72605035

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler