Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yaprak Desenli Patik Yapılışı

Şiş örgü modellerinden iki renkli güzel bir patik modeli anlatımı hazırladık. Yaprak desenini daha önce bebek örgü modellerinde kullanmıştık. Bebek yeleklerinde, bebek hırkalarında yapraklı örneği kullandık. Çok güzel duruyor. Bugünde birbiri ile uyumlu harika 2 renkle yaprak desenli patik yapılışı hazırladık. Gri ve mor uyumu. Patiğe çok yakışmış. Patik modellerinde sizde uyumlu renkleri, zıt renkleri kullanarak patiklerinizi örebilirsiniz. Şişle ördüğümüz iki renkli örgü modellerinden, örgü patik modellerinden bahsedelim. Şimşek örgü patik yapılışı en güzel örgülerden biri. Aynı örnek örgü kazak modelleri veya bebek yelek modellerinde de çok güzel durur. İki şişle patik yapılışı yine iki renkli örneklerden. Yıldız örneği kullanılarak örülen şık patiklerden. Yaprak desenli patik yapılışını çeyizlik patik modellerinde kullanabilirsiniz. Daha önce ördüğümüz patikleri yine çeyizlik olarak, günlük olarak kullanabilirsiniz. Şimdi nasıl örüldüğünü inceleyelim.

Yaprak Desenli Patik Nasıl Örülür?

Mor ve gri renk uyumuyla yapraklar kullanarak örüyoruz. Patiği tek renk olarak da örebiliriz. Gri sarı, siyah beyaz, gri pembe, mavi gri, mor sarı gibi renk uyumlarıyla yapabilirsiniz. Sizde aklınıza gelen renk kombinlerini bizlerle paylaşabilirsiniz. Patik için alize lanagold kullanıyoruz. 37 – 38 numara ayak için uyumlu. 3,5 mm şiş kullanarak örüyoruz.

Yaprak Desenli Patik Yapılışı

Yaprak Desenli Patik Yapılışı 1

Yaprak Desenli Patik Yapılışı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer baştan sona yaprak desenli patik yapılışını izlemek istiyorsanız detaylar altta bulunan videoda. Hadi hep birlikte izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler