Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dikişsiz Kolay Patik Yapılışı

Örgü patik modellerinden yepyeni bir tarif hazırladık. Yeni patik modellerinden kullanışlı ve şık duran bir model. Dikişsiz kolay patik yapılışı için 2 renk ip kullanacağız. 1 ana rengimiz olacak bir de kenar bordürler için süslemek için diğer rengimiz olacak. Şiş örgü patik modellerindeki ölçüler 37 numara ayak için. Uzunluğunu ayarlayarak ilmek sayılarına ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz.

Patik modellerinde yeni örneklerin yapılışıyla devam ediyoruz. Mesela geçtiğimiz günlerde paylaştığımız iki renkli püsküllü patik yapılışı çok güzel bir örnek. Çorapvari bir patik. Şiş örgü kolay patik yapımı için videoya geçelim. Detaylarıyla patik nasıl örülür öğrenelim.

Dikişsiz Patik Modelleri Anlatımlı

Gri sarı renklerin uyumuyla örülmüş çok güzel bir patik yapılışı hazırladık. Örgü fiyonk modelleriyle süslenmiş patiği severek her yaş için örmek isteyeceksiniz. Babet patik modelleri, örgü ayakkabı modelleri gibi duruyor. Haraşo örgü modelleriyle patiği örüyoruz. Haraşo örneğini patiklerde kullanmayı çok seviyoruz. Çok yakışıyor. Patik ipleriyle ve uygun şişlerle en güzel patikleri örebilirsiniz.

Dikişsiz Kolay Patik Yapılışı

İşte patiğimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok hoş değil mi. Eğer sizde modeli beğendiyseniz ve örmek istiyorsanız buyurun hemen videoya geçelim. Tüm detaylarıyla dikişsiz kolay patik yapılışı yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler