Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Renkli Püsküllü Patik Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden yine çok hoş bir patik yapılışı hazırladık. Şiş örgü örnekleriyle örülmüş ve püsküllerle süslenmiş kolay modellerden. Erkek patik modelleri, bayan patik modelleri olarak örebilirsiniz. İki şişle patik modellerinde sizde beğendiğiniz renkleri beğendiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Örgü patik modellerinden sıkça bahsediyoruz. En güzel patik modellerini anlatımlı olarak paylaşıyoruz. İstersek günlük kullanım için istersek çeyizlik patik modelleri veya satış için örüyoruz. Mesela son paylaştığımız modeller arasında bohçaları süsleyecek iki renkli yeni başlayanlar için kolay patik yapılışı var. Daha zarif modeller isterseniz gelinlere çok yakışacak örgü çorap yapılışı anlatımlı modele de göz atabilirsiniz. Pamuklu ipler, alize ipler kullanabilirsiniz. Şimdi yine kolayca öreceğimiz iki renkli püsküllü patik yapılışının detaylarını öğrenelim. İlmek sayıları ayarlanarak büyük küçük herkes için örülebilir.

İki Şişle Kolay Patik Nasıl Örülür?

Gri sarı renk uyumunu her zaman sevmişimdir. Birbirine çok yakışıyor. Özellikle erkek örgülerinde çok kullanılıyor. Battaniyelerde, yeleklerde, hırkalarda gri sarı, gri mavi renkleri kullanabilirsiniz. Yine griye pembe ve mor renklerde yakışıyor. İki renkli püsküllü patik yapılışında sizde sevdiğiniz renk uyumlarını kullanabilirsiniz. Renkli kısımlarda elinizde olan parça ipleriniz varsa onları değerlendirerek şiş örgü patik modellerinde kullanabilirsiniz.

İki Renkli Püsküllü Patik Yapılışı

İki renkli püsküllü patik yapılışı tamamlandığında yukarıdaki gibi olacak. Şimdi videoya geçip detaylarıyla nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler