Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Dikişsiz Patik Yapılışı

Patik modellerinden güzel bir örnekle devam ediyoruz. İki renkli patik modellerinden kullanışlı, gösterişli bir örnek. Yeni gelin patik modelleri olarak incilerle, el nakışlarıyla, kanaviçelerle veya farklı süslemelerle göz alıcı hale getirebileceğimiz bir patik. Tabi yine sade haliyle bıraktığımızda da harika olacak bir model. Şiş örgü patik yapılışı her renkle örülebilecek haraşo örgü örneğiyle kullanılan bir model. Hepimizin iki şişle dikişsiz patik yapılışı videolu anlatımla hazırladığımız modellerden. Patik modelleri ve yapılışları hakkında eğer takıldığınız bir konu olursa çekinmeden yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince en kısa sürede tüm yorumlara cevap veriyoruz. Bildiğimiz tüm konularda yardımcı oluyoruz. Bilmediğimiz konuları araştırıp öğreniyor hemen öğrendiklerimizi paylaşıyoruz. Şimdi iki şişle dikişsiz patik modelinin detaylı yapılışına geçelim.

İki Şişle Dikişsiz Patik Nasıl Örülür?

4.5 mm şişle örülmüş patik 36- 37 numara ayak için uyumlu. Patik için şişe 10 ilmek atarak başlıyoruz. 4 sıra haraşo örgü olarak örüyoruz. Sonrasında videodan takip ederek patiğimizi rahatlıkla örüyoruz. Bağcıklı, düğmeli çok beğenilecek bir örnek. Çeyizlik patik modelleri olarak örebiliriz. Eğer örgü modelleri ve yapılışlarından satış yapıyorsanız bu model sizlere çok sipariş aldıracak. Mor beyaz renklerde örülmüş patiği sizde sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz.

İki Şişle Dikişsiz Patik Yapılışı

Patiğimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel duran, örmesi kolay bir model. Eğer modeli beğendiyseniz ve nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız işte tarifi. Hemen altta. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler