Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgü Patik Yapılışı

İki renkli yepyeni bir patik modeli. Şiş örgü patik yapılışı. Alt tabanında dikiş bulunmayan bir patik. Bu sayede ayağımızı rahatsız etmeyecek. Şiş örgü patik modeli arta kısmında dikiş bulunan bir patik. Sevdiğiniz renklerle sevdiğiniz şiş örgü örnekleriyle öreceğiniz bir model. Patik modellerinde en güzel örnekleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Mesela daha önce paylaştığımız birkaç rengi bir arada kullanarak ördüğümüz patik var. Çok beğenilmişti. Eğer sizde örmek isterseniz örgü çorap patik yapımından ulaşabilirsiniz. Sizde her renkle hatta artık iplerle öreceğiniz patiklerden. Yeni başlayanlar için kolay patik yapımı modeli yabancı örgü modellerinden. Benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Alt yazı seçeneğini açabilirsiniz. Patikte 2 renk kullanmak istemezseniz tek renk olarak da örebilirsiniz. Ajurlu örgü örnekleri kullandığımız patikte isterseniz uygun yerlere boncuk kullanabilirsiniz. Ana renkle aynı renkte inciler çok şık duracaktır.

Şiş Örgü Patik Modeli Yapılışı

İki renk kullanarak ördüğümüz çeyizlere layık bir patik. Çeyizlik patik modelleri örebileceğimiz gibi günlük kullanım içinde örebiliriz. Patik alize lanagold ile örülmüş. 3 ve 3,5 mm şiş tercih edilmiş. 35 – 37 numara ayak için uyumlu. Patikte 3 mm ile lastik kasımlarını, 3,5 mm şiş ile diğer kısımları örüyoruz. Lastik olarak 1 ilmek düz 1 ilmek ters olarak örüyoruz.

Şiş Örgü Patik Yapılışı

Çok güzel duruyor değil mi. Şiş örgü patik yapılışı tüm ayrıntılarıyla videoda. Çeyizlik yeni patikler arıyorsanız bu modeli kaçırmayın. İplerimiz şişlerimiz hazırsa hemen örmeye başlayabiliriz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler