Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şimşek Örgü Patik Yapılışı

Şimşek örgü modelinden daha önce  bahsetmiştik. Bugün aynı örnekle çok şık patik modelleri örüyoruz. İki renkli örgü modellerinden şahane bir örnek. Bebek örgülerinde, hırka modellerinde, kazak modellerinde ve diğer şiş örgü örneklerinde kullanabiliriz. Tek başına anlatım olarak verdiğimiz örgü modellerini böyle çeşit çeşit örgülerde kullanabiliriz. Şimşek örgüyü şiş örgü patik modellerinde kullanmak aklınıza gelirmiydi. Ben düşünmemiştim şahsen. Çok güzel olmuş. İki şişle patik yapılışında kullandığımız örnek ise kırmızı beyaz renklerde yıldız örneği. Bebek örgülerinde kullanmıştık. Patiğe de çok yakışmış. Yeni örgü patik yapılışı ise tuğla deseni, sepet deseni olarak geçen modelden yaptık. Ayrıntılı anlatımlı çok güzel örnekler var. Yeni patik modellerinde tüm örnekleri kullanabilirsiniz. Tığ ile şişi buluşturarak yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz. Alt kısım tığ üst kısımda şiş örgüleri kullanabilirsiniz. Babet patik modelleri, örgü bot ayakkabı modelleri örebilirsiniz. Şimdi şimşek örgü patik yapılışı anlatımına geçelim.

Örgü Bayan Patik Modelleri Anlatımlı

Bot patik yapılışı örgü modelleri olarak öreceğimiz örneklerden. Bacak kısmına gelen kısmı istediğiniz uzunlukta örebilirsiniz. Daha kısa da tutabilirsiniz. Şimşek örgü patik yapılışı bacak kısmı uzun olan modellerden. 3,5 mm şişle alize lanagold iple örülmüş bir patik. Model gözünüzü korkutmasın. Kolay bir model. Örgüye yeni başlayanlarda rahatlıkla örebilir.

Şimşek Örgü Patik Yapılışı 1

Şimşek örgü patik yapılışı arka kısmında küçük bir dikişi olan model. İlk olarak nasıl durduğuna bakalım sonra nasıl örüldüğünü izleyelim.

Şimşek Örgü Patik Yapılışı

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler