Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Gömlek Yaka Patik

Patik modellerinden şahane bir örnek daha. İki şişle gömlek yaka patik. Sarı renkle örülmüş, incilerle süslenmiş bir model. Siz farklı renklerle de çalışabilir ve farklı şekillerde de süsleyebilirsiniz. Yaka kısmını farklı renklerle örebilirsiniz. El örgü patik modellerinden sizlere kolay zor, çabuk ilerleyen modellerden videolu olarak bahsediyoruz. 1 saatte  renkli patik nasıl örülür modeli bir günde 2 çift patik örülebilecek kadar kolay. İki şişle patik yapımı kolay ve çok güzel bir örnek. Hediyelik fikirler, çeyizlik patik modelleri, günlük kullanım için patikler olarak örebilirsiniz. Hadi iki şişle gömlek yaka patik yapılışı detaylarına geçelim.

İki Şişle Patik Örneği

Yakalı bir patik örüyoruz. İki şişle gömlek yaka patik yapılışını videolu olarak hazırladık. Patiğin tüm detayları videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Videodan takip ederek çeyizlik patik modelleri olarak örebilirsiniz. Alt kısım siyah yaka kısmı beyaz olarak örebilirsiniz. İki renkli olarak da çok güzel duracaktır.

İki Şişle Gömlek Yaka Patik

Patik çok güzel görünüyor öyle değil mi. Renk harika. Her renkle de çalışılabilecek çok güzel bir örnek. Kullanışlı bir patik. Yaka detayları çok güzel olmuş. Orta kısma taş broşlar, örgü çiçek modelleri gibi örneklerde yapabilirsiniz. Yakaya el nakışı modellerinden, brezilya nakışı örneklerinden süslemeler de yapabilirsiniz. Şimdi tüm detayları ile iki şişle gömlek yaka patik nasıl örülür izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler