Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Dikişsiz Patik Yapımı

Dünyanın en kolay patik yapımını hazırladık. İki şişle dikişsiz patik yapımı. Patik modellerini iki şişle örüyoruz. Patikte 3 renk kullandık. Bu yüzden artık ipleri değerlendirmek için çok güzel bir örnek. İki şişle patik yapılışına benzer modeller örmüştük. Çok sevilmişti. Eğer örmek isterseniz yapılışına çizgili örgü patik yapılışından ulaşabilirsiniz. Dikişsiz kareli patik yapılışı yine çok seveceğiniz modellerden. Daha fazla örgü patik modelleri anlatımları için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Tığ ile şiş ile örülmüş çok güzel örnekler var. Çeyizlik patik modelleri arıyorsanız mutlaka patik modellerini inceleyebilirsiniz. Motiflerle örülmüş patikleri de günlük kullanımlar için çeyizler için kullanabilirsiniz. Örülen patikler için hazır tabanlar kullanabilirsiniz. Keçe tabanlar, deri tabanlar çok kullanılıyor. Örgüden de tabanlar yapabilirsiniz. İki kat yapabilirsiniz. Aynı tabandan 2 tane örüp birleştirerek kalın tabanlar örebilirsiniz.

İki Şişle Patik Yapımı Videosu

Elastik örgü modeli ile örülmüş bir patik. 2 düz 2 ters ile örüyoruz. Dikişsiz yapıyoruz. 38 – 40 numara ayak için örülmüştür. 240 metre iplik kullanılmış. 3, 75 mm şiş kullanılmış. Şişe 34 +2 ilmek atıyoruz. ( Bu ölçüler kullanılan ipin kalınlık ve inceliğine göre değişebilir.) Dikişsiz örülen patik tasarımı ile çok şık duruyor. Dikişsiz olması nedeniyle de ayağınızı rahatsız etmeyecek.

İki Şişle Dikişsiz Patik Yapımı

Patiğimiz bittiğinde tıpkı yukarıdaki gibi olacak. İki şişle dikişsiz patik yapımı videosu yabancı örgü modellerinden. Benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebiliriz. Yabancı örgülerde ellerini takip ederek örelim. Evet patikten bahsettik. Şimdi nasıl örüldüğünü izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler