Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Patik Yapımı Anlatımlı

Şiş örgü modellerinden 2 renkli güzel bir patik tarifi hazırladık. İki şişle patik yapımı anlatımlı model kolay örgü patik modellerinden. Videolu anlatımlı olarak hazırladık. Yabancı örgü modellerinden. Eğer benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Patik modellerini çeyizlik olarak veya günlük kullanım için örebilirsiniz. Şiş örgü patik yapılışı orta kalınlıkta iplerle ördüğümüz örneklerden. Patik ipleri, nako pırlanta gibi çok güzel ipler var. Beğendiklerinizle patiği örebilirsiniz. Yeni gelin patik modelleri olarak örüp kullanılacak örneklerden. Kırmızı beyaz uyumuyla örülen patikte her rengi kullanabilirsiniz. Siyah beyaz, gri sarı, gri mavi, gri pembe, siyahla her rengi kullanarak en güzel patik modelleri örebilirsiniz. İki şişle patik modellerinden en güzel modelin anlatımına geçelim.

Örgü Patik Modelleri Anlatımlı

İki şişle patik yapımı anlatımlı modelde 2 renk uyumuyla yapılmış örnekleri göreceğiz. Kırmızı beyaz ve mor sarı renk uyumları. Sizde sevdiğiniz renk uyumlarıyla patiği örebilirsiniz. Daha önce iki renkli kolay bebek patiği örmüştük. Aynı şekilde örülen bebekler için uygun olan bir patik. Aynı patikten aynı renklerde örerek anne kız, anne oğul kombinler yapabilirsiniz. Eminim o şekilde de çok güzel olacak.

İki Şişle Patik Yapımı Anlatımlı 1

İki Şişle Patik Yapımı Anlatımlı 2

İki Şişle Patik Yapımı Anlatımlı

Patik bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Her iki rengi de çok güzel olmuş. Eğer patiği beğendiyseniz ve örmek istiyorsanız hemen altta detaylı yapılışını bulabilirsiniz. Birlikte izleyelim dil bilmeyenler olarak ellerini takip ederek örelim. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.instagram.com/alfija09/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler