Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Babet Patik Modelleri Anlatımlı

Sizlere şahane patik modelleri ve yapılışını hazırladık. Modellerin hepsi çok güzel. Galeride kaç patik modelleri var bende saymadım. O kadar çoklar ki. Beğendiklerinizi hemen örmeye başlayabilirsiniz. Örgü ev botu tarifleri, tığ işi patik modelleri, tığ işi babet patik modelleri anlatımlı örnekler var. Motifli patik modelleri var. Beğendiğiniz patik örnekleri tarifi ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa beğendiğiniz modelin altına yorum yaparak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlerle birçok patik modellerinin yapılışını paylaştık. Kimi motifli, kimi tığla, kimi şişle. En güzel örnekleri bulup sizlerle buluşturduk. Tığ işi ajurlu patik yapımı gibi yeni modeller veya kolay patik çorap yapılışı gibi şiş ile güzel örnekler.

Tığ İşi Patik Modelleri ve Yapılışı

Galeride harika modeller var. Tığ işi babet patik modelleri anlatımlı örnekler. Motifli modeller. Daha önce bebek battaniyesinde, hırka modellerinde gördüğümüz modelleri patikte kullanacağız. Bağcıklarla, püsküllerle, ponponlarla süsleyeceğiz. Düğmeler kullanacağız. Keçe tabanlıklar, deri tabanlıklar veya örgü tabanlıklar üzerine patikleri öreceğiz. Bulmaca patik modelleri öreceğiz. Hanım dilendi bey beğendi motifi ile patikler öreceğiz. Örgü çiçeklerle patiklerimizi süsleyeceğiz. Farklı farklı motifler örüp 1 kalıpla birçok patik öreceğiz. Bu motifle patik olurmu diye düşündüğümüz örgülerden en güzel patik modellerini öreceğiz. Patik modellerinde kullanılan motifleri istediğiniz birçok örgü modelinde de kullanabilirsiniz. Yavaş yavaş patikleri ve şamalarını incelemeye başlayalım.

Tığ işi babet patik modelleri anlatımlı örnekler şemalarla hazırlanmış modeller. Takıldığınız her konuda yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Şemada daireler zincir, uzun çizgiler trabzan, x veya + lar sık iğne anlamına geliyor. Bu sembollere göre tüm patikleri rahatlıkla örebilirsiniz.

Kaynak : http://fleurs-applications.over-blog.com/chaussons

https://easy-crochet.blogspot.com/2017/02/crochet-slippers-pattern-womens-slippers.html

https://easy-crochet.blogspot.com/2015/01/crochet-slippers-pattern-using-crochet.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler