Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

5 Şiş Patik Modelleri ve Örnekleri

Şiş patik modelleri , beş şişle yapılmış birbirinden güzel patik modelleri. Çeyizimden olan modelleri sizinle paylaşmak istedim. Beş şişle değişik patik modelleri. Şimdi patikler biraz daha modern. Boncuklarla, dantellerle , kurdeleler ile modernize ediliyor. Daha şık ve zarif hale dönüştürülüyor. Anlatımlı patik modelleri sizlerle daha önce paylaştık. Bugün model paylaşımında bulunuyoruz. Tığ işi patik modelleri anlatımlı olarak arayanlar önceki yazılarımızı inceleyebilirler. Birçok model paylaşımını anlatımlı olarak sayfamızda bulabilirsiniz. Kolay örgü patik yapılışı arayanlar bir tık uzaktalar.

5 şiş patik modeli yapılışı bilmeyenler tek tığ ile tunus işi patik modelleri de yapabilirler. Tunus işi beş şişe göre biraz daha kolay. Örgüye yeni başlayanlar ve patik modelleri arayan arkadaşlarımız onlardan , tığ işi patik modellerinden yapabilirler.

Resimli 5 Şiş Patik Modelleri

Bu birbirinden güzel patik modellerinin yapılışı yok. Gördüğünüz modellerde birçok kişinin emeği var. Halamın, köyden komşumuzun. Onlar zamanında çok yaparlardı. Bizde almıştık. Kışın soğuk günlerinde ayaklarınızı sıcacık tutar. Hala modası geçmemiş yapanlar var. Ve tabi emeklerini kazanca dönüştürenler. Modeller arasında örgü çorap modelleri de var. Ve pullarla , boncuklarla süslenmiş patikler. Hepsi el emeği göz nuru. Tıptı yapılan diğer örgüler, hobiler gibi.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “5 Şiş Patik Modelleri ve Örnekleri”
  1. Enes dedi ki:

    Merhaba, bu patikler satılık mı acaba?

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba, maalesef satış yapmıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler