Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bot Şeklinde Patik Yapımı Anlatımlı

Bot şeklinde patik yapımı anlatımlı güzel bir model videosu hazırladık. Baştan sona nasıl yapıldığını anlatan güzel bir video. Patik modellerinden çok güzel bir örnek. Son zamanlarda keçe tabanlı patik modelleri, bot patik modelleri, örgü ayakkabı modelleri çok örülür oldu. Bizde en yeni modellerin yapılışını sizlere hazırlamaya çalışıyoruz. Tunus işi patik yapılışı modelleri  , çeşitleri de çok örülmekte. Anlatımlı örgü patik yapılışı da çok güzel modellerden. Üzerine fiyonklar, örgü gül yapımı modelleri yapabilirsiniz. Broş modelleri yapabilirsiniz.

Bayan bot patik yapılışını kendiniz için , kızınız için örebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye etmek içinde çok güzel bir fikir. Genelde bot patikleri sizlere tığ işi olarak hazırlıyorduk. Bugün şişle yapılan bir model hazırladık. Üst desenli kısmı için isterseniz farklı örgü desenleri de uygulayabilirsiniz. Beğendiğiniz desenler varsa örebilirsiniz. Saç örgüsü de güzel durur. Bot şeklinde patik yapımı anlatımlı model için istediğiniz desenleri uygulayabilirsiniz.

Bot Şeklinde Patik Yapımı Anlatımlı 2

Şişle Örgü Bot Yapımı

Yapılışı ile rengi ile çok güzel bir model. Düz sade renk ipleri de kullanabilirsiniz. Üst kısımlarına isterseniz püsküller ekleyebilirsiniz. Dilerseniz arka kısımlarına. Desenleri istediğiniz gibi çeşitlendirmek mümkün. Yepyeni patik modelleri arıyorsanız birde bot şeklinde olmasını istiyorsanız işte sizlere güzel bir örnek. Bot şeklinde patik yapımı anlatımlı örneğin detaylarına videodan ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir konu olursa sormaktan çekinmeyin. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler