Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kalan İplerle Patik Nasıl Örülür?

İki şişle patik modelleriyle devam ediyoruz. Kalan iplerle patik nasıl örülür? Çok hoşunuza gidecek ve elimizde olan ipleri değerlendirdiğimiz örgü patik modellerinden. Patikte kullandığımız örneği biliyoruz. Tuğla deseni olarak bildiğimiz şiş örgü örneklerinden. Bu kez patik olarak örüyoruz. Videodaki adımları takip ettiğimizde kolayca öreceğimiz şiş patik modellerinden. Şimdi yeni patik modellerinin yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz patik modellerinden bahsedelim.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz şişle ördüğümüz patiklerden bahsedeceğiz. Yine artık iplerle öreceğiniz bir patik olsun ilk önerimiz. Evde kalan iplerle dikişsiz patik yapılışı ilginizi çekecek baklava dilimlerini andıran patiklerden. Büyük küçük herkes için örebilirsiniz. Şişle iki renkli patik yapılışı yine bildiğimiz bir örneğin özellikle bebek örgülerinde kullandığımız bir modelin patiği uyarlanmış hali. Son önereceğimiz model yeni iki şişle patik yapılışı. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Gelelim şimdi kalan iplerle patik nasıl örülür öğrenmeye.

Renkli Patik Modelleri Yapılışı

Bebek örgülerinde özellikle erkek bebek örgülerinde kullanılan bir deseni patik iki renkli ve çok renkli olarak örebilirsiniz.

Kalan İplerle Patik Nasıl Örülür?

Patiği tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Günlük olarak kullanabilirsiniz. Renkli örgüleri seviyorsanız çeyizlik patikler olarak da örebilirsiniz. Renk değişikliği yaparak erkek patikleri olarak da örebilirsiniz. Hazırsanız anlatıma geçelim kalan iplerle patik nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler