Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Büzgülü Patik Nasıl Örülür?

Yepyeni çok güzel bir patik. Şiş örgü patik modelleri için haraşo örgü modeli, 2 düz 2 ters lastik örerek yapıyoruz. Büzgülü patik nasıl örülür detaylı anlatımı videoda. Patik modelleri için şiş örgüleri ve tığ işi örnekleri çok örüyoruz. Çeyizlik patik modelleri olarak örebilir kullanabilirsiniz. Kolay örgü patik modelleri ve yapılışı her renk ile örebilir ve her ayak numarasına göre ayarlayabilirsiniz. Örgü tek parça bayan patiği yapılışı için ön kısımda büzgü kısmında broşlar, inciler de kullanabilirsiniz. Patik örneklerini hayal gücünüzü kullanarak birçok farklı süslemeler yapabilirsiniz. Büzgülü patik nasıl örülür detaylı anlatıma geçelim.

Örgü Patik Modelleri Anlatımlı

52 ilmek atarak başlıyoruz şişe. Daha sonra çok güzel bir patik örüyoruz. Büzgülü patik nasıl örülür videolu olarak hazırladık. Patiğin yapılışını sizlere yazılı olarak hazırladık. Yazıdan takip ederek resimleri inceleyerek yapabilirsiniz. Yine güzel bir video hazırladık. Detaylı anlatımı ile video yabancı örgü modellerinden. Sizlere verdiğimiz sayılar ve videoyu izleyerek örgüye yeni başlayanlarda çok rahat bir şekilde büzgülü patiği örebilirler. İp olarak akrilik ipler, yünlü ipler, patik ipleri gibi ipleri kullanabilirsiniz.

Şimdi kısaca büzgülü patik nasıl örülür değinelim. Ardından videoyu izleriz. 52 ilmek attıktan sonra haraşo örmeye başlıyoruz. 32 sıra boyunca haraşo örgü olarak devam ediyoruz. 32 diş haraşo olduktan sonra 24 ilmeği kapatıyor kalan ilmekleri 2 düz 2 ters lastik örüyoruz. 7 cm kadar lastik örüyoruz.

Büzgülü Patik Nasıl Örülür?

Tekrar 24 ilmek ekliyoruz. Ve haraşo olarak örüyoruz. 32 diş haraşo örüyoruz.

Büzgülü Patik Nasıl Örülür? 3

Patiği örmek bu kadar kolay. Anlatımını sizlere yazılı olarak verdik. Detayları, son dokunuşları da videodan yapabilirsiniz.

Büzgülü Patik Nasıl Örülür? 2

Büzgülü Patik Nasıl Örülür? 1

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler