Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Örgü Patik Modelleri ve Yapılışı

Tığ işi örgü modelleri ile örgü çiçek modelleri ile hazırlanmış kolay örgü patik modelleri ve yapılışı hazırladık. Patik modelleri olarak alt tabanlığını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Çeyizlik patik modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Renk seçimi, uyumu mükemmel olmuş. Gri ve sarı bebek battaniyelerinde, hırkalarda, patiklerde kısacası tüm örgü modellerinde çok güzel duruyor. Patik modelleri için sizlere yeni örneklerin tariflerini hazırlamaya devam ediyoruz. Hem kolay olsun diyoruz hem de gösterişli. Tığla patik örneği, şiş örgü patik modelleri, pullu babet patik modelleri gibi birçok çeşit var. Battaniyelerde kullandığımız motiflerle ördüğümüz patiklerimiz var. Kolay örgü patik modelleri ve yapılışında kullandığımız çiçeği ise farklı birçok örgüde kullandık. Patiği süslemek için sizde farklı süslemeleri kullanabilirsiniz. Püsküller, broşlar kullanabilirsiniz. Videolu anlatımlı olarak hazırladığımız tığ işi patik modelleri büyükler için anlatımlı modelin detaylarına geçelim.

Tığ Patik Modelleri ve Yapılışları

Renkleri, modeli ile kolay bir patik. Çok şık ve gösterişli bir patik. Patiği süslemek için isterseniz orta kısmına incilerde dikebilirsiniz. Kolay örgü patik modelleri ve yapılışları çok daha gösterişli olacaktır o zaman. Rokoko düğümü ile çiçeğin orta kısmını doldurabilirsiniz. Tığ patik modelleri 2020 örneklerini süslemek için çok daha farklı örgü çiçeklerimiz var. Yapraklar var. Onları da tercih edebilirsiniz.

Kolay Örgü Patik Modelleri ve Yapılışı

Modeldeki ölçüler 37 numara ayak için uygun. 27 cmlik bir taban örülmüş. Orta kalınlıkta iplik ve ipimize uygun tığ kullanacağız. Akrilik iplerle öreceğiz patiğimizi. 4 mm tığ kullanılmış. 20 zincir çekilerek başlanmış. Her ayak numarası için 2 zincir küçülterek veya büyüterek yapabilirsiniz. En iyisi ayak ölçümüze mezura ile ölçerek yapmak. Şimdi ipimizle 20 zincir çekelim ve videodaki gibi kolay örgü patik modelleri ve yapılışını örelim.

Kolay Örgü Patik Modelleri ve Yapılışı 1

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler