Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Patik Modelleri Örnekleri

Waffle gofret örneğinin yapılışını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Waffle örneği ile babet patik modelleri yapılışı örüyoruz. Patik modelleri örnekleri çok güzel bir örnek. Üzerini istediğiniz örgü çiçek modelleri ile süsleyebilirsiniz. Patik modelleri örnekleri için öreceğiniz kişinin zevklerine göre renkler tercih edebilirsiniz. Onun sevdiği figürlerle, incilerle ördüğünüz patikleri süsleyebilirsiniz. Üzerinde örgü çiçek kullanılan güzel bir patik modelleri yapılışı izleyeceğiz birazdan. Çok güzel örneklerin çeyizlik patik modellerinin yapılışlarını sizlerle videolu olarak paylaşıyoruz. Fotoğraflarla yapılışını paylaştığımız modeller de var. Çiçekli örgü patik yapılışı fotoğraflarla yapılışını paylaştığımız güzel bir örnek. Üzerini örgü çiçekler ve boncuklarla süslemiştik. Anlatımlı örgü patik yapılışı sevilen örneklerimizden. Birçok çeşidi örüldü. Babet patik modelleri yapılışı çeyizler için çok tercih edilen örneklerden.

Patik Yapılışı

Patik modelleri örnekleri için bu kez waffle örneğini kullanıyoruz. Bu güzel örnekle kırlent modelleri örmüştük. Waffle modeli bebek battaniyesi örmüştük. Şimdi de patik örüyoruz. Keçe taban üzerine patik. Dilerseniz bildiğiniz bir taban örüp üzerine gofret örgü modelini kurabilirsiniz. Trabzanlarla yapılan bir örnek.

Patik Modelleri Örnekleri

Patik Modelleri Örnekleri 1

Patiğimizin görüntüsü çok güzel. Üzerine zincir çekilerek yapılan bir çiçek kullanılmış. Örgü gül modelleri de çok yakışacaktır. Kat kat yaprakları olan örgü çiçek örnekleri de. Modelde kullanılan çiçeğin yapılışını da videolu olarak yazımızda bulabilirsiniz. Şimdi patiğin nasıl yapıldığını görelim.

Patiğimiz bitti. Sıra geldi süslemeye. Üzerine şık bir çiçek yapalım. Bu çiçeği battaniye süslemede, örgü süsleme sanatında, şapka süslemede de kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler