Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Tunus İşi Patik Modeli Yapılışı

Sizler tarafından çok sorulan, çok istek alan örgü patik modellerinden tunus işi patik modeli yapılışını videolu olarak hazırladık. Umarım örmek isteyenler için açıklayıcı bir video olmuştur. Tunus işi örgü modellerinden patik modeli çokça yapılan örneklerden. Düz olarak örüp üzerini boncuklarla, taşlarla, çiçeklerle, örgü süsleme sanatı ile süsleyebilirsiniz. Veya boncukları, çiçekleri baştan örerken yapabilirsiniz. Şimdi anlattığımız modele örmeden önce ipe boncuk ekleyerek tunus işi patik modelleri boncuklu olarak yapabilirsiniz. Beğendiğiniz etamin şablonlarını, kanaviçe şablonlarını uygulayarak tunus çiçekli patik örnekleri yapabilirsiniz. Tunus işi patik modellerini dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Çok örerken çok da zor olmadığını göreceksiniz. Üzerine uygun sayıda olan şablonları işleyebilirsiniz. Veya örerken yapabilirsiniz. Çiçekler, meyveler, hayvan figürleri ekleyebilirsiniz.

Tunus İşi Patik Nasıl Yapılır?

Tunus işi patik nasıl yapılır videoda ayrıntılı bir şekilde göreceğiz. Düz olarak örüp üzerini süsleyeceğiz. Desenleri, süslemeleri baştan örerken de yapabilirsiniz. Boncuklar ekleyebilirsiniz. Tunus işi nasıl yapılır biliyoruz. Bilmeyenler içinde daha önce videolu anlatımımız olmuştu. Patiğe başlarken klasik tunus işi ile başlıyoruz. Parmak uçlarına geldiğimiz zaman dönerek örüyoruz. Bu şekilde kavis oluşuyor. Çok zor değil. Örerken zor olmadığını anlayacaksınız.

Sizde yaptığınız patik modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdi videolu olarak tunus işi patik nasıl yapılır görelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler