Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Patik Yapılışı

Patik modelleri anlatımı var sırada. İki şişle patik yapılışı için bu kez kırmızı beyaz renkleri seçiyoruz. Örneğin anlatımını daha önce hazırlamıştık. Bebek örgülerinde, yetişkin örgü modelleri ve yapılışlarında kullanmıştık. Bu kez örgü patik modellerinde kullanalım dedik. Nasıl olmuş sizce. Yeni örgü patik yapılışı her renk düzeniyle çok hoş duracak modellerden. İki renkli örgü modellerinde kullanılan örneği farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Yine patiğin yapılışında haraşo örneğini de kullanıyoruz. İki şişle patik yapımı anlatımlı olarak hazırladığımız tarifi videolu olarak hazırladık. Yabancı örgülerden. Yeni patik modellerinden. Hazırsanız şişle ördüğümüz patiğin anlatımına geçelim.

Şişle İki Renkli Patik Nasıl Örülür?

1 düz 1 ters lastik kısmıyla patiği başlıyoruz. Sonra örnekli kısma geçiyoruz. Burada örnekli kısmı yaparken boğaz kısmını ve patik ucu kısmını da örmeye devam ediyoruz. Bu kısımda istediğiniz şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Fikir edinmek için önceki tariflerimizi de inceleyebilirsiniz. Böylece modeller hakkında fikir edinmiş olursunuz.

Patik 36 – 38 numara ayak için uyumlu. Kırmızı iple şişe 45 ilmek atarak başlıyoruz. Model 4 +3 ilmek sayısı ve +2 kenar ilmeğiyle örülüyor. Detaylara videodan ulaşabilirsiniz.

İki Şişle Patik Yapılışı

Çok güzel görünen bir patik modeli. Eğer modeli sizde benim gibi beğendiyseniz ve iki şişle patik yapılışı anlatımı örmek isterseniz hemen altta bulunan videoya geçebilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler