Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Patik Modelleri ve Yapılışları

Sizlere resimli kolay patik yapımı anlatımlı modeller hazırladık. Hem yetişkinler için hem çocuklar için. 20 model bir arada . Kendiniz için örebilirsiniz. Sevdiklerinize örerek hediye edebilirsiniz. Yeni yıl yaklaşıyor. El emeğiniz olan patik modellerini hediye ettiğinizde çok beğeneceklerdir. Sizlere daha önce tığ işi patik yapımı, şiş örgü patik yapımı paylaşımlarımız olmuştu. Ayrıntılı bir şekilde nasıl yapıldıklarını paylaşmıştık. Bugün sadece resimlerde nasıl yapıldığı anlatılan güzel patik modelleri var. Ayrıntıları yok maalesef. Ama resimde çok net anlaşılıyor nasıl yapıldığı. Teknik olarak resimde yapıldığı gibi örüp ilmek sayısını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Motifli patik modelleri , örgü bot modelleri arayanlar sitemizi ziyaret ederek aradıkları modellere ulaşabilirler. Kızlarınız için, oğullarınız için, kendiniz için birçok anlatımlı örgü patik yapılışını bulmanız mümkün.

Resimli Örgü Patik Modelleri

Sizlere kendiniz için ve çocuklarınız için uygulayacağınız çok kolay patik modelleri hazırladık. Tığ ile yapılmış olan modeller var. Şiş ile yapılmış modeller var. Kolay örnekler. Örgüye yeni başlayan arkadaşlarımız da rahatlıkla yapabilirler. Anlatımları resimlerle mevcut. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Sizlerde yaptığınız örgü modelleri , kazaklar, yelekler, hırkalar, şallar yapılışını bizimle paylaşabilirsiniz. Biz ve takipçilerimiz yepyeni modeller görüp öğrenmiş oluruz. Sizlerin yapmış olduğu modelleri sitemizde görmek bizleri çok mutlu eder. Nasıl yapıldığını bizimle paylaştığınızda model arayan birçok arkadaşımıza da fikir vermiş olursunuz.

Şimdi sizlere kolay patik modellerinin resmini vermek istiyorum. Bol huzurlu mutlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler