Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazlık Bebek Patiği Yapılışı

Bebek patiklerinden yazlık çok hoş incili bir modelin yapılışını hazırladık. Yazlık bebek patiği yapılışı. Her renkle minik sevimli bebek ayaklarına örebilirsiniz. Bebek yelek modelleri, bebek elbise modelleri, bebek hırka modelleriyle takım olarak çok şık yazlık örgü ayakkabıları örebilirsiniz. Adım adım yapılışı videoda yer alıyor. 2 – 4 aylık bebekler için uygun olan patiği videodan takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Taban kısmını büyüterek daha büyük bebekler içinde örebilirsiniz. Hazır bir ayakkabı üzerine, parmak arası terlik üzerine örerek örgü ayakkabı olarak tasarlayabilirsiniz. Anlatımlı bebek sandalet yapımı incilerle ve taşlarla süslediğimiz yeni patik modellerinden. Patikler için hırka, yelek, battaniye gibi örgülerinizden kalan iplerle örebilirsiniz. Böylece hem parça iplerden kurtuluruz hem de çok şık bir patiğimiz olur. Sandalet bebek patiği yapılışı için pamuklu iplerimizi, tığımızı hazırlayalım ve anlatıma geçelim.

Bebek Örgü Sandalet Modelleri Anlatımlı

Merserize iplerle, pamuk iplerle örülmüş kalp motifli patik yapılışı hazırladık. İnci düğmeli, incilerle süslenmiş, taşlar eklenmiş patik her renkle çok güzel duracak. Yine süslemek için sizde birçok aksesuar kullanabilirsiniz. Mesela yazlık örgülerden olduğu için deniz kabukları, tahta boncuklar kullanabilirsiniz. Eminim çok yakışacaktır. Beyaz renkli iplerle çok güzel olacaktır.

Yazlık Bebek Patiği Yapılışı

Patiğimiz tamamlandığında yukarıdaki gibi olacak. Hadi hep birlikte yazlık bebek patiği yapılışı nasıl örülüyor izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler