Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı

Harika bir patik modelleri tarifi hazırladık. Tığ ile ördüğümüz bebek patik modelleri her renk ile örerek kız çocuklarınıza örebilirsiniz. Bebek patiklerini fiyonkla süslüyoruz. Yepyeni çok güzel bir örnek. Kolay tığ işi patik yapımı için % 100 pamuk ipleri ile örebilirsiniz. Pamuklu iplerle çok güzel durur. Anlatımlı bebek patik modeli örnekleri keçe tabanlar üzerine, ördüğümüz patik tabanlığı üzerine patikleri örebilirsiniz. Alt tabanlığını istediğiniz gibi ayarlayarak her yaşa göre örebilirsiniz. Yeni doğan bebek patik modelleri olarak örebilir 5 yaş 10 yaşa kadar örebilirsiniz. Kendiniz için de örebilirsiniz. Kendinize uygun bir patik modeli örüp üzerine fiyonklarla süsleme yapabilirsiniz. Büyükler için converse patik yapılışını süsleyebilirsiniz. Şimdi detaylı yapılışı ile videolu anlatımı ile tığ işi patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı tarife geçelim.

Bebek Patikleri Yapılışı Açıklamalı Örgü Modelleri

Ünlü markalarda gördüğünüz, beğendiğiniz spor ayakkabılarını, ayakkabıları örgüye çevirebilirsiniz. Tığ işi bebek patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı model böyle bir örnek. Beğenilen bir ayakkabının örgüye çevrilerek patik modeline çevrilmiş hali. Patiği yaparken süslemek için kullandığımız fiyonk yaklaşık 5 cm. Evde kendiniz yapabilir veya hazır olarak alabilirsiniz. Örgü fiyonk modeli örüp yine patiği süslemek için kullanabilirsiniz. Patik için hazır tabanlık kullanıyoruz. İçi için ise keçe veya örgü kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı 1

Pamuklu iplerle 2 renk ip kullanıyoruz. Ayakkabıya kuş gözü takıyoruz. Güzel bir ip ve fiyonkla ayakkabıyı tamamlıyoruz. Patiği tamamlıyoruz. Farklı süslemelerle fiyonk eklemeden erkek bebek patik modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı 2

Tığ İşi Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı

Tığ işi bebek patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı modelin videolu yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler