Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı Bebek Patik Modeli Örnekleri

Şiş örgü modelleri ile süper kolay bir bebek patikleri tarifi var sırada. Örgüye yeni başlayanlarda çok rahat bir şekilde örebilirler. Anlatımlı bebek patik modeli örnekleri kız ve erkek bebekler için uygun. Yenidoğan bebek patik modellerini keyifle öreceksiniz. Renk renk giydireceksiniz. Patik yapımını şişle örüyoruz. Haraşo örgü modeli kullanıyoruz. Pirinç örgü modeli de kullanabilirsiniz. Güzel olacaktır. Çıtır çıtır olacaktır. Şiş örgüde kolay ve çıtı pıtı duran modelleri kolay patik yapımında kullanabilirsiniz. İki şişle örülen bebek patik modeli anlatımlı örnek örgü bilmeyen, örgüye yeni başlayan, doğacak bebeklerine patik modelleri örmek isteyenler için çok uygun. Resimleri ve ayrıntılı yapılışını takip ederek kolayca örebilirler. Bebek patikleri için bu kadar bahsettik. Hadi yapılışına geçelim.

Bebek Örgü Patik Modelleri ve Yapılışı Anlatımlı

Kolay patik yeni örgü örecekler için harika bir proje. Haraşo örgü ile yapılmış model ile başlayabilir kolay modellerden birkaç tane ördükten sonra yavaş yavaş zor modellere geçebilirsiniz. 2 parça şerit örüyoruz ardından parçaları birleştirerek patiği tamamlıyoruz. Anlatımlı bebek patik modeli örneklerinin videolu yapılışı da mevcut. Az bir iple harika bir patik öreceğiz.

Anlatımlı Bebek Patik Modeli Örnekleri 1

Bu güzel patik için ileri seviye örgü bilmenize gerek yok. Hatta ilk defa elinize şiş alıyor da olabilirsiniz. Patik için şişe 6 ilmek atıyoruz. 24 sıra örüyoruz. Diğer parçayı ise 26 ilmek ile başlayıp 10 sıra örüyoruz. Her bir parçadan 2 tane örüyoruz bir çift patik için.

Anlatımlı Bebek Patik Modeli Örnekleri 3

Şimdi patiğimizin dikim aşamalarına geçelim.

Anlatımlı Bebek Patik Modeli Örnekleri 2

Anlatımlı Bebek Patik Modeli Örnekleri 4

Anlatımlı Bebek Patik Modeli Örnekleri 5

Anlatımlı Bebek Patik Modeli Örnekleri 6

Anlatımlı Bebek Patik Modeli Örnekleri 7

Patik harika oldu. Hem kolay hemde şık. Yeni doğan bebekler için uygun. Sayılar değiştirilerek daha büyük bebekler, çocuklar içinde örülebilir.

Anlatımlı Bebek Patik Modeli Örnekleri

Anlatımlı Bebek Patik Modeli Örnekleri 8

Anlatımlı Bebek Patik Modeli Örnekleri 9

Sıra geldi patiğimizin yapılışını videolu izlemeye. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.studioknitsf.com/how-to-knit-baby-booties-shoes-easy-for-beginning-knitters/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler