Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Örülen Bebek Patik Modeli Anlatımlı

İki şişle örülen bebek patik modeli anlatımlı örnek hazırladık. Yepyeni şahane bir model. Selanik örgü modeli, haraşo örgü modeli ile yapılmış bir tarif. Bebek patik modellerinin en güzel örneklerini yeni doğan bebeklerimize, torunlarımıza, yeğenlerimize severek öreriz. En güzel örnekleri araştırır en güzel modelleri bulur bebek yelek modelleri, bebek battaniyesi, bebek hırka modelleri gibi örgülere takım olarak örebiliriz. Yada kalan parça ipleri değerlendirerek patik modelleri örerek değerlendiririz. Bugün sizlere erkek bebek patik modelleri veya kız bebekler için patik modelleri olarak örebilirsiniz. Patik modellerinin yapılışını sizlere videolu anlatımlı olarak hazırladık. Keyifle öreceğiniz patiklerden olacak. Bağcıklı patiğin tüm detayları baştan sona anlatımı mevcut. İki şişle bebek patik yapımı videosunu izleyerek patikleri istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Bebek patiklerini hediye olarak da örüp hazırlayabilirsiniz. Patik yapımı için bebek yünlerini kullanabilirsiniz.  Şiş örgü modelleri dışında tığ ile de patik örüyoruz. Tığ işi patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı modellerden kolay örneklerden tığ işi bebek patiği yapılışı her renk ile örülebilecek örneklerden.

Bebek Patikleri Yapılışı Açıklamalı Örgü modelleri

Şiş örgü ile hazırlanmış şahane bir model. Tarifi videolu. Yabancı örgü modelleri videosundan. Benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Şiş örgü biliyorsanız modeli kolayca yapabilirsiniz. Şiş örgüde çok uzman olmak gerekmiyor model için. İki şişle bebek patik yapımı her renk ile örüldüğünde çok güzel duracak herkesin sizden örnek isteyeceği bir patik olacak. Bağcıklı çok hoş bir patik. İki şişle örülen bebek patik modeli anlatımlı model bittiğinde aşağıdaki gibi duracak.

İki Şişle Örülen Bebek Patik Modeli Anlatımlı

İki Şişle Örülen Bebek Patik Modeli Anlatımlı 1

Çok güzel çok şık duruyor patikler. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen altta tarifimi bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler