Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Patikleri Yapılışı Açıklamalı Örgü Modelleri

Çok sevimli çok minnoş bir patik tarifi var sırada. Bebek patiklerinde her yaş için örülebilecek tavşan patik. Tığ işi patik modellerinden çok bahsettik. Bugün şiş örgü patik modellerinden bahsedeceğiz. Renk seçimini ayarlayarak erkek bebek patik modelleri, kız bebek patik modelleri olarak örebiliriz. Bebek patiği şişle örülen kolay örneklerden. Anlatımlı bebek patik modeli örnekleri yabancı örgü modellerinden. Örgü severler ellerini takip ederek örebilirler. Ben dil bilmiyorum ve ellerini takip ederek örüyorum. Sizlerde öyle yapabilirsiniz. Eğer bildiğiniz pratik bir yöntem varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdi tüm detaylarıyla bebek patikleri yapılışı açıklamalı örgü modelleri anlatımına geçelim.

Şişle Bebek Patik Modelleri ve Yapılışları

Patiğimiz haraşo örgü modeliyle örülüyor. 2 renk kullanarak örüyoruz patiği. Arka topuk kısmında şişe 7 ilmek atarak başlıyoruz. Dikdörtgen bir parça örüyoruz. Kenardan başladığımızda 10 kenar örüyoruz. 20 sıra falan oluyor. Sonra ilk 3 ilmeği birlikte örüyoruz. Sonra kalan ilmekleri de 3 ilmek şeklinde birlikte örerek bitiriyoruz. ( Ters olarak örüyoruz kesmeleri) İpi kesmiyoruz. Yan kısmından devam ederek ilmek çıkartıyoruz.

Bebek Patikleri Yapılışı Açıklamalı Örgü Modelleri 2

Burada misinalı şişle devam ediyoruz. Sonra videoda olduğu gibi diğer kenardan ilmek toplayarak devam ediyoruz. Bir taraftan 11, diğer taraftan 6 ilmek toplamış oluyoruz. Diğer uzun kenardan da 12 ilmek topluyoruz.

Bebek Patikleri Yapılışı Açıklamalı Örgü Modelleri 3

Tüm ilmekleri düz olarak örüyoruz. Kolay patiği videodaki gibi örmeye devam ediyoruz. Bebek patikleri yapılışı açıklamalı örgü modelleri anlatımı aşağıdaki videoda anlatılmakta. Gelin birlikte izleyelim.

Bebek Patikleri Yapılışı Açıklamalı Örgü Modelleri 4

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler