Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Patiği Şişle

Bebek patiklerinden güzel bir örnekle karşınızdayız. İster kız bebek patik modelleri ister erkek bebek patik modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. 1- 1,5 yaş için uyumlu patiği daha önce ördüğünüz battaniye modellerinden, bebek hırkalarından, bebek yeleklerinden kalan iplerle örebilirsiniz. Bu sayede bebek örgü takımları oluşturabilirsiniz. İki şişle bebek patikleri çok sevdiğimiz haraşo örgü modeliyle yapılıyor. Bebek örgüleri için daha farklı ve kolay patikler örmek isterseniz iki renkli kolay bebek patiği ilginizi çekebilir. Bebek patik örnekleri ve yapılışı için daha önceki anlatımları takip ederek birçok farklı, yeni modele ulaşabilirsiniz. Şimdi bebek patiği şişle ördüğümüz örneğin detaylı anlatımına geçelim.

Bebek Patiği Şişle Nasıl Örülür?

Mavi ve yeşil tonuyla örülmüş çok hoş bir patik tarifi hazırladık. Yabancı örgü modellerinden. Patikle 3,5 mm şiş 240 m uzunluğunda 100 gram iplik kullanılmış. Bebek patiği şişle ördüğümüz örneğe ilk renkle şişe 20 ilmek atarak başlıyoruz. 2 sıra haraşo örüyoruz. 2. renge geçiyoruz. 2 sıra haraşo örüyoruz. Bu şekilde 20 cm olana kadar örüyoruz.

Bebek Patiği Şişle 1

Üst parçayı ördükten sonra diğer kısımları videodaki gibi örmeye devam ediyoruz. Model gözünüzü korkutmasın. Kolay örgü modellerinden. 2 renk ip kullanarak ördüğümüz için evde olan parça ipleri değerlendirebiliriz. Çok fazla ip gitmeyecek örneklerden. Önce boğaz kısmını örüyoruz. Sonra yeşil kısmını örüp taban kısmına geçiyoruz. Hadi nasıl örüldüğünü izleyelim. Çocuklarımıza, torunlarımıza örmeye başlayalım. İyi seyirler.

Bebek Patiği Şişle

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler