Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı

Örgü çiçek modelleri ile süslenmiş çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Bebek örgü patik modelleri anlatımlı örnek. Pamuklu iplerle örüp yaz için kış için kullanabilirsiniz. Bebek patikleri için sizlere en güzel örneklerin yapılışını hazırladık. Birazdan anlatımını paylaşacağımız modeli birçok farklı şekilde süsleyerek kullanabilirsiniz. Örgü fırfırlarla, örgü fiyonklarla, püsküllerle, boncuklarla, örgü gül modelleri ile süsleyebilirsiniz. Tığla bebek patik yapımı için kullandığımız örgü patik tabanını birçok farklı modelde de kullanabilirsiniz. Bebek patik örgü modelleri severek öreceğiniz kolay modellerden. Yaz için bebeklerin ayaklarında çok şık duracak. Kışın soğuk günlerde de kullanabilirsiniz. Örgü etek modelleri, örgü elbise modelleri altında çok şık duracak. İnci şeklinde düğmelerle örgü çiçek motifleri, örgü yaprak örnekleri ile süslenen bir patik. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde örebilirsiniz. Renk renk patikler örebilirsiniz. Bebek örgü patik yapılışı için detaylara geçelim.

Anlatımlı Örgü Bebek Patik Modelleri

Tığ ile örülmüş şahane bir patik. Videolu anlatımını adım adım şemalı anlatımını hazırladık. 3 mm tığla ve pamuklu iple örülmüş bir patik. Bebek örgü patik modelleri anlatımlı model çok zor olmayan bir proje. Şemaları ve videoları takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Şimdi şemaları inceleyelim önce.

Öncelikle patik için taban ölçülerine bakalım. 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık, 12 aylık bebekler için taban cm ölçüleri aşağıda cm olarak verilmiştir.

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı 7

Şimdi adım adım taban yapılışını ve üst kısmın yapılışını inceleyelim. Şemada 0 zincir, uzun çizgi trabzan, x sık iğne anlamına geliyor.

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı 8

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı 2

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı 3

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı 1

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı 4

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı 5

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı 10

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı 6

Şimdi süslemek için kullandığımız örgü çiçek, örgü yaprak yapımı şemasını görelim.

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı 9

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı

Tüm şemalar uygulandığında ortaya çok şık bir patik çıkıyor. Önce patiğimizin yapılışını yani patiği tamamladıktan sonra nasıl göründüğünü görelim.

Bebek Örgü Patik Modelleri Anlatımlı 11

Sıra geldi bebek örgü patik modelleri anlatımlı modelin videolu yapılışını izleyelim.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/6954

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler