Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Bebek Patik Yapımı

Bebek patiklerinde çok güzel bir model tarifi hazırladık. Yaz ve kış kullanabilirsiniz. Tığla bebek patik yapımı videolu anlatımlı. Önleri fırfırlı ayakkabı şeklinde bir patik. Pamuklu iplerle örülmüş keçe taban ve örgü taban ile birleştirilmiş bir örnek. Tığla bebek patik yapımı için pembe rengi kullanıyoruz. Bebek patikleri modelleri kızlar için hazırladık. Aynı tabanı örerek erkek bebek patik modelleri içinde kullanabilirsiniz. Kolay bebek patik modelleri örerek erkek ve kız için örebilirsiniz. Patik yapımı için tığ ve şiş örgülerini çok kullanıyoruz. Tığ işi bebek patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı model renk değiştirilerek ve fiyonkları kaldırarak veya değiştirerek erkek bebekler içinde örgü spor ayakkabı modellerini de örebilirsiniz. Bebek patik modellerinden daha çok öreceğimiz modeller, anlatımını paylaşacağımız örnekler olacak. Şimdi çok beğeneceğiniz minik ayaklara çok yakışacak tığla bebek patik yapımı var.

Örgü Bebek Patik Modelleri Anlatımlı

Tığla örülmüş 3 kat fırfırla modellenmiş çok güzel bir patik. Tığla bebek patik yapımı örneğini taban kısmını ayarlayarak tabi tabana uygun üst kısmı yaparak daha büyük çocuklar içinde örebilirsiniz. Fırfırları kenar kısımlarında sadece topu kısmında da kullanarak modeli değiştirebilirsiniz. Bebek patiklerini tokalı olarak ördük. Düz olarak örebilirsiniz. Örgü bot patik modellerine çevirebilirsiniz. Bebek patik örgülerini bebekler için ördüğünüz elbiseler, tulumlar, battaniyeler, hırkalar ile takım olarak örüp kullanabilirsiniz.

Tığla Bebek Patik Yapımı

Keçe taban ve örgü tabanı birlikte kullanıyoruz. İsterseniz sadece örgü tabanda kullanabilirsiniz. Pamuklu ipler ile ve uygun tığ ile örüyoruz.

Tığla Bebek Patik Yapımı 2

Tığla Bebek Patik Yapımı 1

Patik çok güzel duruyor. Hemen örmek isterseniz tarifi altta. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler