Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş ile Converse Patik Yapımı

Videolu anlatımlı çok beğenilen bir tarif hazırladık. Şiş ile converse patik yapımı. Örgü bebek patiklerinden anlatımlı modellerimize devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde tığ ile convers patik yapımı resimli anlatım olarak paylaşmıştık. Bugün şiş ile örüyoruz converse patik modellerini. Sayıları artırarak büyükler için converse patik yapımı yapabilirsiniz. Kış için en güzel patik modellerinden. Daha fazla örnek için, model ve anlatım için mimuu.com ziyaret etmeniz yeterli. Her zevke hitap etmeye çalışıyoruz. Şallar, yelekler,hırkalar , bebek örgüleri, etaminler,amigurumiler, iğne oyaları, mekik modelleri, kokulu taşlar, kutu kaplama , quilling ve daha sayamadığımız birçok hobiye anlatımları ile değinmeye çalışıyoruz. Ağırlıklı olarak örgü modellerine yer veriyoruz. Örgü herkes tarafından seviliyor. En yeni modelleri paylaşmaya çalışıyoruz. Şiş örgüleri, tığ işi örgüler ne ararzanız var. Hadi başlayalım şiş ile converse patik yapımına.

Şiş ile Converse Patik Nasıl Yapılır?

İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. Tığ işi örgü bilmeyenler, şiş örgü sevenler için bugün şiş ile yapıyoruz converse patik yapımı. % 100 akrilik iplik ve 3.5 numara şiş kullanabilirsiniz. 3 farklı renkte ipe ihtiyacımız olacak. Siyah , beyaz vazgeçilmez renkler. Üst kısım için istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. İp olarak modelde kartopu pure viscose kullanılmış. Siz aynı özellikte farklı marka iplerde kullanabilirsiniz.

Taban yaparak başlıyoruz. 44 ilmek ile başlıyoruz. Videoda anlatılan ölçüler 1.5 – 2 yaş için uygun. Daha küçük yaşlar için 36 ilmek ile başlayabilirsiniz. Büyük yaşlar için ise ilmek sayısını 4 er 4 er artırabilirsiniz.  Şimdi  bu güzel patiğin yapılışına geçelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler