Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Patiği Yapımı Örgü Modelleri

Bebek patiklerinden çok beğeneceğiniz şişle ördüğümüz bir örneğin tarifi var sırada. Örgü gül modelleri ile süslenmiş bir patik. Sizde beğendiğiniz örgü aplike modelleri ile patiklerinizi örebilirsiniz. Bebek patikleri yapılışı açıklamalı örgü modelleri için bebe yünleri, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Rengi ve modeli ile yumuşacık çok güzel bir model olmuş. Tığ işi bebek patikleri yaptığımız gibi şişle de çok güzel patikler örüyoruz. Bebek yeleklerinden, bebek hırkalarından, bebek battaniyelerinden kalan ipleri bebek patik modelleri ile değerlendiriyoruz. Kolay patikleri örgü çiçeklerle, el nakışı modelleri ile püskül ve ponponlarla çok daha güzel hale getiriyoruz. Kolay örgü bebek patik yapılışı düğme ile süslediğimiz en kolay modellerden. Karpuz bebek patiği olarak da geçiyor ismi. Bantlı bebek patiği anlatımlı model de en güzel örneklerden. Videolu anlatımlı modellerden. Daha çok bebek patiği örgü modelleri yapılışlarına önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Şimdi bebeklerimizin minik ayaklarında çok güzel duracak bebek patiği yapımı örgü modellerinin tarifine geçelim.

Bebek Patiği Örgü Modelleri Anlatımlı

Şiş ile ördüğümüz boğumlu patik tarifi için örgü tasarıma teşekkür ediyoruz. Kız çocuklarınız için örgü çiçeklerle erkek çocukları için püskül ve ponponlarla süsleyerek öreceğiniz bir model. Bebek patiği yapımı şişle örülüyor. Detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Şişe 30 ilmek atarak bu modeli örmeye başlıyoruz.

Bebek Patiği Yapımı Örgü Modelleri

Bebek patiği bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Renk değişikliği yaparak erkek ve kızlar için örebilirsiniz. Detaylı yapılışı videoda. Hadi gelin birlikte bebek patiği yapımı örgü modellerinin detaylı anlatımına geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler