Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Patik Bot Yapımı Örgü Modelleri

Çok sevimli bir tarif hazırladık. Bebek patik bot yapımı örgü modelleri. Çok minnoşlar. Hemen örmek isteyeceksiniz. Bebek patiklerini güzel düğmelerle tamamladığınızda çok daha güzel ve gösterişli duracaktır. Küçük ayaklar bu sevimli patikle üşümeyecek. Çizme şeklinde ördüğümüz bu patiği çok seveceksiniz. Ve farklı farklı renklerde birçok bebek patik bot yapımı örgü modellerinden öreceksiniz. Bebek battaniyesi, bebek hırka modelleri, bebek yelek modellerinden artan iplerinizi de patik yapımında kullanabilirsiniz. Bebekler için örgülerde en çok yelekler, patikler, battaniyeler örüyoruz. Patikleri yaz kış kullanabiliyoruz. Kışın soğuk oluyor zaten. Yazın da soğuk akşamlarda yeni doğan bebeklerin üşümemesi için kullanıyoruz. Örgü ayakkabı patik yapımı da minik ayaklarda harika duruyor. Keyifle örebilirsiniz.

Bebek Bot Yapımı

Tığ ile ördüğümüz harika bir patik. Zincir sayılarını artırarak kendiniz için bile örebilirsiniz. Aynı şekli vererek. Bebek patik bot yapımı örgü modelleri için taban boyutları yeni doğan bebek için 7 -8 cm, 3 – 6 ay arası bebek için 7 -8 cm, 6 – 9 ay bebek için 10 cm, 9- 12 ay bebek için 11 cm, 12 -18 ay bebek için ise 13 cm. Taban ölçülerini buna göre belirleyerek örebilirsiniz. Modelde iplik olarak % 51 yün % 49 akrilik bir iplik kullanılmış. 7 mm tığ ile örülmüş. 6 aylık bir bebek için 10 cm uzunluğunda bir taban örülmüş.

Bebek patik bot yapımı örgü modelleri için istediğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Yukarıdaki cm ölçülerine göre örebilirsiniz. Yine bebek kilo ve boya göre küçük de olsa ölçüler değişiklik gösterecektir. Tabanı aşağıdaki gibi örebilirsiniz.

Bebek Patik Bot Yapımı Örgü Modelleri 3

Bebek Patik Bot Yapımı Örgü Modelleri 4

Tabanı ördükten sonra üst kısmın yapılışına geçiyoruz.

Bebek Patik Bot Yapımı Örgü Modelleri 5

Bebek Patik Bot Yapımı Örgü Modelleri 6

Patiğimiz hazır. Çok güzel oldu. Sayılara ve diğer aşamalara dair daha ayrıntılı bilgiye kaynak kısmından ulaşabilirsiniz.

Bebek Patik Bot Yapımı Örgü Modelleri 7

Bebek Patik Bot Yapımı Örgü Modelleri 8

Bebek Patik Bot Yapımı Örgü Modelleri

Bebek Patik Bot Yapımı Örgü Modelleri 1

Bebek Patik Bot Yapımı Örgü Modelleri 2

Kaynak : https://bautawitch.se/2014/01/04/diy-virkade-baby-uggs/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler