Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Ayakkabı Yapımı

Yine süper bir modelle karşınızdayız. Hazır taban üzerine ördüğümüz bir ayakkabı. Keçe tabanlar, örgü patik tabanları üzerine de örerek kullanabilirsiniz. Kullanılmayan bir ayakkabı, terlik tabanına patiği örebilirsiniz. Fermuarla, örgü çiçeklerle, incilerle süslenmiş patiği çok beğenecek çok seveceksiniz. Helen örmek isteyeceksiniz. Bebek patikleri yapımı için pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Tığ işi bebek patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı modelin tarifini videolu olarak hazırladık. Yabancı olmasına aldırmayın. Benim gibi ellerini takip ederek örebilirsiniz. Ördüğümüz patikleri erkek bebek patiklerine, kız bebek patiklerine uygun olarak süsleyebilirsiniz. Örgü aplike modelleri içinde erkekler için arabalar, yıldızlar ekleyebilirsiniz. Converse patik yapımı şeklinde örüp yıldızlar, armalar dikebilirsiniz. Bebek patikleri yapılışı açıklamalı örgü modelleri erkek ve kız bebekler için örülebilecek en güzel modellerden. Gelelim şimdi bu kadar bahsettiğimiz örgü bebek ayakkabı yapımı anlatımına.

Örgü Bebek Ayakkabısı Yapılışı

Örgü bebek ayakkabı modelleri çok hoşunuza gidecek örneklerden. Erkek bebekler içinde uyarlanabilir. Hazır ayakkabı tabanları, patik tabanları nette satılmakta. Hobi marketlerde bulabilirsiniz. Evde kullanılmayan bir ayakkabının alt tabanı da kullanılabilir. Parmak arası terlikler alıp üst kısmını keserek örgü ayakkabı modelleri yapabilirsiniz. Kendinize, oğlunuza, kızınıza pamuklu iplerden, keten iplerden yazlık ayakkabılar örebilirsiniz.

Örgü Bebek Ayakkabı Yapımı

Yandan fermuarlı, çiçek ve incilerle süslenmiş örnek giyildiğinde ayakta çok şık duracak. Hatta işi biraz daha büyüterek kendiniz içinde örebilirsiniz. Patiğin yapılışı detayları ile videoda anlatılıyor. Birlikte izleyelim. Çocuklarımıza, torunlarımıza örelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler