Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Patik Yapılışı

Civcivli çok sevimli bir patik yapılışı hazırladık. Bebek patiklerinden aynı modeli farklı modellerin yapılışında da kullanabilirsiniz. Bebek patik yapılışı tığ işinden şemalı bir model. Trabzanlar ile yaptığımız bir bebek patiği. Patik yapımı için şemayı okurken takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bebekler için harika örneklerimiz var. Hello kitty bebek patik yapılışı çok güzel bir örnek. Bu modeli de kız çocuklarınız için örebilirsiniz. Erkek çocuk patik modelleri, örgü ayakkabı modelleri içinde önerebileceğimiz bir model var. Örgü çocuk ayakkabısı yapılışı. Çok güzel bir model. Kız çocuklarına da uyarlanabilir. Bebek patik yapımına başlayalım yavaş yavaş.

Civcivli Bebek Patiği Nasıl Örülür?

Bebek patik yapılışı örneğimiz civcivli çok sevimli bir model. Anneanneler, babaanneler torunlarınız için hemen örmeye başlayabilirsiniz. Anneler de çocukları için tabi. Hırka modelleri, yelek modelleri, bebek battaniyesi ördüğünüzde artan ipleriniz varsa değerlendirmek için örgü patik modelleri örebilirsiniz. Civcivli model dışında daha çok örnek var. Şiş örgü patik modellerimiz de var. O modelleri de isterseniz kullanabilirsiniz artan iplerinizle.

Önce taban patik yapılışı şemasını inceleyelim.

Bebek Patik Yapılışı 2

Şimdi üst kısımlarının yapılış şemasını inceleyelim.

Bebek Patik Yapılışı 5

Bebek Patik Yapılışı 7

Bebek Patik Yapılışı 3

Bebek Patik Yapılışı 4

Bebek Patik Yapılışı 6

Patiğimizin tüm şemaları yukarıda. Daireler zincir, uzun çizgiler trabzan, x ler sık iğne anlamına geliyor. Turuncu, kırmızı ve sarı pamuklu iplik , 3 mm tığ kullanılarak örülen bir model. Sizler elinizde olan iplerinizle örebilirsiniz. İşte patiğin bittikten sonra hali.

Bebek Patik Yapılışı

Bebek Patik Yapılışı 1

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/7901

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler