Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Renkli Kolay Bebek Patiği

Sırada  çok kolay bir bebek battaniyesi tarifi var. İki renkli kolay bebek patiği. Kız torunlara, erkek torunlara, kız evlatlara, erkek evlatlara, yeni doğacak bebeklere hemen örmelik bir patik. İki renkli kolay bebek patiği tarifini videodan takip ederek çok rahatça örebilirsiniz. Bebek patiklerinde evde olan ipleri kullanacağımız, değerlendireceğimiz bir patik. Yeterli miktarda ip varsa bebek patiklerini kolayca örebiliriz. Kolay bebek patiği nasıl örülür daha önce tek renk, desenli, tığ ve şişle birlikte örülmüş birçok modelden bahsettik. Bugün daha önce ördüğümüz örgülere yeni bir patik ekliyoruz. Bebek hırkalarına, bebek yeleklerine, bebek battaniyelerine takım çok şık patikler örebiliriz. Anlatımlı bebek patik örnekleri çok severek kullanacağımız patiklerden biri olacak. Her renk düzeniyle örülebilir. İki renkli kolay bebek patiği için ipleri hazırlayalım. Yavaş yavaş anlatıma geçelim. İyi seyirler.

Kolay Bebek Patiği Nasıl Örülür?

Yeşil ve turuncu renkler seçilmiş önünde üçgen dilimi olan oldukça kolay bir patik. Bebe yünleri, yünlü ipler, akrilik ipler gibi birçok çeşitle örebileceğiniz bir örnek. Haraşo örgü modeli, pirinç örgü modeli gibi örnekleri az sonra paylaşacağımız patikte kullanabiliriz.

İki Renkli Kolay Bebek Patiği

Patiği ördükten sonra küçük bir örgü çiçek yan kısma ekleyebiliriz. Hem sağ sol belirlemede de çiçekler güzel olacaktır. Ponponlar kullanılabilir. 4 mm şişle 48 ilmek atarak patiğe başlıyoruz. Sonrasında 12 sıra haraşo örüyoruz. Haraşo kısmı bittikten sonra sağ şişe 23 ilmek alıyoruz. Sonra 2 ilmeği birlikte örüyoruz. İki ilmeği birlikte örerken 2. renk ipi ekliyoruz. Sol şişte kalan ilmeklerde 23 olmalıdır. Artık turuncu rengi videoda gördüğümüz gibi örmeye devam ediyoruz.

İki Renkli Kolay Bebek Patiği 1

Evet patik bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Şimdi ise iki renkli kolay bebek patiğinin yapılışını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler