Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Patikleri Yapılışı Açıklamalı Örgü Modelleri

Erkek bebekler için güzel bir patik tarifi hazırladık. Bebek patikleri, örgü spor ayakkabı modellerinden. Renkleri değiştirerek kız bebekler içinde örebilirsiniz. Bebek patikleri yapılışı açıklamalı örgü modelleri videolu anlatımlı bir model. Patik yapımı tığ ile ördüğümüz örneklerden. Yine şişle ördüğümüz modellerimiz var. İki şişle örülen bebek patik modeli anlatımlı örneği de erkek bebekler için örebilirsiniz. Ördüğünüz bebek battaniyeleri, bebek hırkaları, bebek yelekleri ile takım patikler yapabilirsiniz. Erkek çocuk patik örgü modelleri her renkle örüldüğünde güzel olacak bağcıklı bir model. Bağcık yerine üzerine cırtlı modeller de yapabilirsiniz. Keçe tabanlıklar, örgü tabanlıklar üzerine patiği örebilir kullanabilirsiniz. Çocuk patik örgü modelleri yapılışı için detaylara geçelim. Tabanlık bulamıyorsanız bir ayakkabı içindeki iç tabanı kullanabilirsiniz. Kenarlarına iğne ile delikler açabilirsiniz. Bir ayakkabının tabanını da kullanabilirsiniz.

Erkek Bebek Örgü Patik Modeller Anlatımlı

Bebek patikleri yapılışı açıklamalı örgü modelleri kız bebekler içinde örülebilecek bir örnek. Patik için tabanlık kullanacağız. Daha önce paylaştığımız modellerde anlatımlı örgü patik tabanı örneklerini de kullanabilirsiniz. Kalın olmasını istiyorsanız tabanı 2 kat yapabilirsiniz. Erkek bebek örgü patik için mavi ve beyaz renklerini seçiyoruz. Sizde beğendiğini iplerle keyifli patikler örebilirsiniz.

Bebek Patikleri Yapılışı Açıklamalı Örgü Modelleri

Patik bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Patikte kuş gözü de kullanıyor bağcıkları buradan geçirerek model veriyoruz. Yine keçelerle, örgü armalarla, aplikelerle süslemeler de yapabilirsiniz. Bebek patikleri yapılışı açıklamalı örgü modelleri için detaylı anlatıma geçelim. Çocuklarımız için torunlarımız için hediyelik fikirler için örelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler