Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Havuçlu Tavşan Bebek Patik Yapılışı

Bebek patiklerinden sevimli bir tarifle devam ediyoruz. Sırada havuçlu tavşan bebek patik yapılışı var. Tığ işi örgü modellerinden sık iğnelerle ördüğümüz amigurumi tekniklerinden bir patik. Tavşanın kulaklarını, havucu amigurumi ile örüyoruz. Bu yüzden daha önce ördüğümüz amigurumi modellerini tığ işi patik modellerinde de kullanabilirsiniz. Bebek patik modellerini renk değişiklikleri ile kız bebek patik modelleri, erkek bebek patik modelleri olarak örebilirsiniz. Minik ayaklarda çok sevimli duracak yeni bebek patik modellerinden. Tığ işi patik modellerinde hazır tabanlıklar kullanabilirsiniz. Keçe tabanlıklar kullanabilirsiniz. Yada az sonra öreceğimiz gibi örgü patik tabanı kullanabilirsiniz. Kalın olmasını istiyorsanız tabanı çift kat örebilirsiniz. O zaman örgü ayakkabı modelleri gibi de kullanılabilir. Örgü patik modellerinin taban kısımlarını ayarlayarak 0 -3 aylık bebek patikleri, 1 yaş – 2 yaş bebek patikleri olarak örebilirsiniz. Bebek patikleri yapılışı açıklamalı örgü modelleri için bugün tavşan desenini seçtik. Kurbağalar, aslanlar, koalalar, pandalar, zürafalardan da patik modelleri örebilirsiniz. Örgü fil modelleriyle patikler örebilirsiniz. Şimdi tavşanlı patiğimizin yapılışını öğrenelim.

Tavşan Kulaklı Patik Yapımı

2,5 mm tığla pamuklu iplerle örülmüş muhteşem bir patik. Örgü modellerinde amigurumileri, çeşitli süslemeleri kullanarak en güzel patik modellerini örüyoruz. Bebek hırkalarında, bebek battaniyelerinden kalan ipleri değerlendirmek için ördüğümüz en güzel örgülerden sadece bir tanesi. Eğer sizin de elinizde parça ipleriniz varsa havuçlu tavşan bebek patik yapılışını örmek için kullanabilirsiniz.

Havuçlu Tavşan Bebek Patik Yapılışı

Havuçlu Tavşan Bebek Patik Yapılışı 3

Havuçlu Tavşan Bebek Patik Yapılışı 1

Havuçlu Tavşan Bebek Patik Yapılışı 2

3 farklı renkle örülmüş patiklerimizin son hallerini inceledik. Son olarak videoyu izleyelim ve sevimli tavşan patikleri örmeye başlayalım.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler