Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Başlayanlar İçin Yazlık Bebek Patiği Yapılışı

Bebek patik modellerinden örgüye yeni başlayanlar için şahane bir tarif hazırladık. Ajurlu örgü modellerinden oluşan şahane bir patik. Tığ işi örgü severler buraya diyoruz. Sizler için bebekleriniz için örmesi kolay şık bir patik tarifi hazırladık. Yaza uygun olarak kullanılacak patik, elbiselerle, pantolonlarla çok güzel duracak. Bebek patiklerini yazlık veya kışlık olarak örebilirsiniz. Burada ip seçimi önemli olacak. Yaz için yaza uygun kış için kışa uygun ipler kullanacağız. Kız bebekler için erkek bebekler için öreceğimiz örgü spor ayakkabı modeli hazırlamıştık. Kızlar için süsleyebilir erkekler için sade bırakabilirsiniz. Tarifine ise örgü bebek spor patik yapılışından ulaşabilirsiniz. Yine aynı modeli yazlık bebek patiği yapılışı olarak da örüp kullanabilirsiniz. Kızlar için ördüğünüzde zincirlerle, taşlarla veya incilerle süsleyebilirsiniz. Alt kısma zincir gold zincirler dikebilirsiniz. Yeni başlayanlar için yazlık bebek patiği yapılışı da öyle. Süslenebilir modellerden. Ama sade haliyle de çok güzel. Hazır mısınız? Tarife geçelim mi. Evet dediğinizi duyar gibiyim. O halde başlayalım.

Tığ İşi Yazlık Sandalet Nasıl Örülür?

Önce alt tabanı ördüğümüz alt tabanı tamamladıktan sonra renk değiştirerek üste geçtiğimiz zincirler ve sık iğneyle tamamladığımız kolay bir patik. Örgü örmeye yeni başlayanlar videonun yabancı olması sizi korkutmasın. Ellerini takip ederek örebilirsiniz. Örgünün dili aynı sonuçta. Bu arada bende dil bilmiyorum. Ellerini takip ederek örüyorum. Naçizane önerim olacak bu fikir.

Yeni Başlayanlar İçin Yazlık Bebek Patiği Yapılışı

Çok güzel görünüyor değilmi. Sizde sevdiğiniz renklerle kıyafetlerinize uygun renklerle yeni başlayanlar için yazlık bebek patiği yapılışını örebilirsiniz. O halde buyurun tarife. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler