Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebekler İçin Örgüler

Bebek patik modellerinden tığ ile yaptığımız çok güzel bir örnek. Tığ işi midye örneği shell stitch olarak da bildiğimiz bir örnek ile patik örüyoruz. Patiğin ölçüleri 6 – 12 aylık bebekler için uygun. Zincir sayılarını azaltarak veya daha uzun tutarak her yaş için örebilirsiniz. bebek patiklerinin renklerini değiştirerek dilediğiniz gibi örebilirsiniz. Artık ipleri değerlendirmek içinde kullanabileceğiniz güzel bir model. Bebek battaniyesinden kalan iplerinizi, bebek hırkaları ördüğünüzde kalan iplerden patikler örebilirsiniz. İpleriniz az kaldı ise arasına farklı renkte ipler katarak da örebilirsiniz. Birbiri ile kombinleyerek çok güzel patikler ortaya çıkartabilirsiniz. Bebekler için örgülerde iplerle dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Renklerle dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Bebek Patiği Nasıl Örülür?

Bebekler için örgülerde bugün tığ işi patik örnekleri tarifi hazırladık. Şemalı anlatımla 6 – 12 aylık bebekler için örebilirsiniz. Bebek battaniyenin yanına bu güzel patikten ekleyebilirsiniz. Yada bir hırkanın, bir yeleğin yanına. Çok güzel olur. Patiğimizin şeması ile anlatıma devam edelim.

Bebekler İçin Örgüler

Şemada uzun çizgiler trabzan,+lar sık iğne anlamına geliyor. Daireler de zincir. Patiğin önce taban kısmını örüyoruz. Daha sonra üst kısma geçip üst bölümü örüyor ve patiği tamamlıyoruz. Üzerine küçük bir ponponla süslüyoruz. Pembe ve mavi tonlarında bu güzel patiğin bittiğinde nasıl durduğuna bakalım. Sizde V trabzanlarla yapılmış bu patiği kolayca örebilirsiniz.

Bebekler İçin Örgüler 1

Bebekler İçin Örgüler 2

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/detskie-teplyie-tapochki-kryuchkom-shema/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler