Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Tek Parça Bebek Patiği Yapılışı

Bebek patiklerinden sizlere şiş örgü modelleri ile örülmüş örgü bebek patik modelleri yapılışı hazırladık. Videodan takip ederek çok kolay bir şekilde patiği örebilirsiniz. Bebek patikleri yapılışı için birçok değişik örnek tarifi hazırlamıştık. Bu modeli daha önce hiç bir yerde görmediniz. Biraz örgü biliyorsanız çok kolay bir şekilde bu patiği örebilirsiniz. Patik yabancı örgü modelleri tariflerinden. Patik yapımı için daha önce ördüğünüz örgülerden kalan ipleri değerlendirmek için örgü tek parça bebek patiği yapılışını örebilirsiniz. İki şişle örülen bebek patiklerini çok sevecek ve çok kolay bir şekilde örebileceksiniz. Hadi şimdi bu güzel yeni model bebek patiğinin nasıl örüldüğünün detaylarını inceleyelim.

Beek Patikleri Yapılışı Açıklamalı Örgü Modelleri

Bebek patiklerinden haraşo örgü modelleri ve 1 düz 1 ters lastik örgü modeli ile örülmüş bir model tarifi hazırladık. Çok basit bir model. Herkes tarafından rahatlıkla örülebilir. Her yaş için örülebilecek bir örnek. Modelde % 40 bebek yünü, % 40 akrilik, % 20 kaşmir bir iplik kullanılmış. Bu özellikte ipler veya elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz.

Örgü tek parça bebek patiği yapılışı için şişe 16 ilmek atılarak başlanmış. Sizler ilmek sayısını örmek istediğiniz yaşa göre ayarlayabilirsiniz.

Örgü Tek Parça Bebek Patiği Yapılışı 2

Örgü Tek Parça Bebek Patiği Yapılışı 1

Patiğimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Patiğin yapılış videosu yabancı örgü modellerinden. Elleriniz takip ederek çok rahat bir şekilde örebilirsiniz. Bildiğimiz tekniklerden oluşuyor patik. Patikte nasıl ölçü nasıl alacağız videonun başında gösterilmekte. O şekilde örmek istediğiniz yaşa göre ilmek sayılarını ayarlayabilirsiniz. Uzunluk olarak 15 cm yükseklik olarak 13 cm olacak şekilde örülmüş modeldeki örnek. Hadi şimdi yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Kaynak : http://prjaga.ru/vyazanie-dlya-detej/noski-tapki-pinetki/legkie-detskie-nosochki-na-dvuh-spicah

Benzer İçerikler
One thought on “Örgü Tek Parça Bebek Patiği Yapılışı”
  1. Nora Unan dedi ki:

    Cok güzel elinize saglik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler