Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

5 Şiş Bebek Patiği Yapılışı

Bebek patik modellerinden çok güzel bir örnek. Beş şiş patik modellerinden bizim olsun da yavrularımızın olmasın mı. Onlar içinde istediğiniz renk ve desenlerde öreceğiniz harika bir 5 şiş bebek patiği yapılışı hazırladık. Bebek patiklerini kız ve erkek çocuklarınız için örebilirsiniz. İki şişle bebek patiği yapımı anlatımlı birçok modele yer verdik. Beş şişle patik yapılışına da yer verme zamanı. Ponponlu bebek patiği yapımı da şişle ördüğümüz örneklerden. Yine şişlerle ördüğümüz 5 şiş bebek patiği yapılışına geçelim.

Bebek Patik Yapımı Şişle

Bebeklerimizi de düşünüp güzel bir beş şiş patik ördük . Sizlerin de beğeneceği bir model çok basit olarak bir model hazırladım. 5 şiş bebek patiği yapılışı için patik ipi ile pembe, yeşil, beyaz kullanılarak ters ve düz bir de haraşo tekniği çalıştım. Şiş olarak beş şiş 2 no şiş kullandım.
Beş şiş bebek patiğini ilk olarak ayak burun kısmından başladım. 10 ilmekle başladım artırarak şiş başı 10 ilmek olacak şekilde ördüm. Ayak burun kısmını ördükten sonra model kurup ayak bilek kısmına kadar ördüm. Ayak bilek kısmını ayırdık ön kısımlarda 4 er haraşo olacak şekilde artırma eksiltme yapmadan ördüm. Ayak topuk kısmına kadar ördük topuk kısmını on altı ilmek bir taraf on altı ilmek bir taraf orta kısıma sekiz ilmek ayarladık. Topuk kısmını sekiz ilmeğin her iki tarafından da ilmeği keserek gel git yaparak örüp bitirdim. Ve böylece bebeklerimize de çok şık bir beş şiş patik hazırladım. Beş şiş bebek patiğinin sesli anlatımı da olmuştur. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

5 Şiş Bebek Patiği Yapılışı

5 Şiş Bebek Patiği Yapılışı 1

5 Şiş Bebek Patiği Yapılışı 2

5 Şiş Bebek Patiği Yapılışı 3

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler