Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kız Bebek Patiği Çeşitleri

Sizlere çok güzel tığ işi kız bebek patiği çeşitleri hazırladık. Ağırlık olarak yazlık bebek patiği modellerinden oluşuyor. Havalar sıcak. Ama bebeklerimizin minik ayarları üşümesin. Galeride bebek örgü sandalet yapımı modelleri var. Sayıları artırarak daha büyük şekilde örebilirsiniz. Hatta kendiniz için bile örerek anne kız bebek batik kombini oluşturabilirsiniz.

Daha önce sizlere farklı tarzda bebek patiği yapımından bahsettik. Haroşa örgü kolay bebek patiği yapımı biraz daha kışa uygun sanki. Ama yaz tatili memleketlerinde geçirecek olanlar birde soğuk oluyorsa memleketleri örebilirler. Yaza uygun güzel patik modellerimizden de bahsetmek istiyorum. Dantel ipleriniz ile dantel bebek patiği yapılışı yapabilirsiniz. Başka örgülerde kullandığınız evde kalan iplerinizle de örebileceğiniz güzel bir patik modeli de yazlık örgü bebek sandaleti yapılışı bebeklerinizin ayakları üşümesin diye örebilirsiniz.

Galeride birbirinden güzel 108 tane tığ işi örgü kız bebek patiği modelleri mevcut. İçinden beğendiğiniz modelleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Genelde tığ işi bebek patiği taban yapımı aynı şekilde yapılıyor. Belli uzunlukta zincir çekip üzerine sık iğne örerek yapılıyor. Belli aralıklarla artırma yaparak istediğiniz büyüklüğe gelene kadar örüyorsunuz. Sonrasında üst kısmını örüyorsunuz.

Örgü sandalet örneklerini hediye de edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın, sevdiklerinizin çocuklarına çok güzel hediye olacaktır. Galeride hediye fikrine çok güzel örnekler göreceksiniz. Kız bebek patiği çeşitleri güzelleştirmek için kurdeleler, boncuklar, dantellerle süsleyebilirsiniz.

İyi seyirler.

Resimli Örgü Kız Bebek Patiği Çeşitleri

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/350928995945252014/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler